Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyő meghibásodás?

Képernyő meghibásodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy fél éve vettem egy Samsung galaxy A12 okostelefont.

Ritkán, bevillant a kép, szerintem aligha egy tized mp-re, esetleg feket, vagy színes csíkok lettek rajta. Ez miután már megvettem akkor jelentkezett rajta. Igen, tudom akkor kellett volna vissza vinni. Igazából akkor költöztünk, sok volt a meló. Az utolsó dolog volt amire gondoltam hogy vissza vigyem. Na de ma felfedeztem rajta apró zöld pöttyöket, ami igazából csak fekete háttérnél látszik. Egyre többet villog, és elég sokat kérnének a javításért. Van amit tehetek ilyen esetbe? Vagy inkább új telefon? :(


2022. jan. 23. 21:10
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vagy szervíz vagy új teló,de én ezt biztosan nem javíttatnám.
2022. jan. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy fél éve vetted, akkor garis. A garissal meg tudod mi a teendő ha bajod van vele.
2022. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak az a kérdés, hogy mennyi idős a féléves mobil?
2022. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az volt a kérdés, hogy ilyenkor mit lehet tenni. Mert ahol vettem, azt mondták, hogy mivel pár héttel túl léptem a fél évet kb. 40ezer a javítás. Én úgy tudom, és úgy is van írva, hogy egy év rá a gari... dehát így is 40-et mondanak, mert elv. Az én hibámból van ez... :( Amikor meg mondtam, hogy így vettem, csak akkor még nem volt zavaró, azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni vele..

Hogy ilyenkor mit tehetek... vagy csak törődjek bele hogy szemetek voltak kicsit...

2022. jan. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!