Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 10S hiba?

Xiaomi Redmi Note 10S hiba?

Figyelt kérdés

A ma vásárolt Xiaomi Redmi Note 10S telefonom felismeri a Telekomos SIM kártyám, kéri a PIN kódot is, hívni is tudok,de magántelefonszámot jelez a hívottaknak. A beállításoknál amint belépek a hívásazonosító mutatásába, felugrik egy üzenet,hogy "Hiba a hálózatban vagy a SIM kártyánál" és azonnal kilép.

Mit tehetnék,hogy megoldjam a problémám? Előre is köszi a segítséget!



2022. jan. 23. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is xiaomi telefonom van, de nincs is olyan menü, ahol állítani tudnám, hogy mutassa a hívószámom... Ráadásul dual sim, egyiket se jelezte ki másoknak híváskor.


Én felhívtam a mobil szolgáltatót, hogy állítsák át (Telenor). Nem tudom hogyan, de valahogy sikerült megoldania az ügyfélszolgálatosnak.

2022. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Xiaominál is van beállítási mód erre. A telefon ikonra kell nyomni utána 3 potyi és kiválasztani még a megfelelő menüt. Napokban csináltam zökkenőmentesen ment
2022. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!