Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális hogy az iPhone...

Az normális hogy az iPhone adaptere hangot ad töltés közben ?

Figyelt kérdés

Minimalisat ugyan de nagy csendben jól hallhato.

Ez normális ?

Köszönöm a választ .

18w-os egyébként



2022. jan. 24. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
eredeti a töltő?
2022. jan. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Erdekes vissza kerdes.

Ha azt mondom hogy az akkor gondolom elofordul hogy melegedik. Ha meg azt hogy nem eredeti akkor az a baj ?😂

Ezt most hogy ertelmezzem ?

2022. jan. 24. 21:18
 3/14 anonim ***** válasza:

Eeelnézést kivánok, hogy kérdezni mertem!

Azért kérdeztem, mert az olcsó vackok szoktak ilyent csinálni.

2022. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenekben kapcsolóüzemű tápegység van. Annak a transzformátora adhat ki ilyesmi hangot.
2022. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem irtad ra hogy tuti kinai fos és kész. Te nem értesz hozzá bratyesz. Ezt akartam ezzel mondani
2022. jan. 25. 00:22
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Villamosmérnökként biztos nem értek hozzá.

De mindegy, halgad akkor a vacak töltődet ha ennyi eszed van.

És részvétem a családnak!

2022. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit kell ezen annyit rinyálni hogy milyen.


Csak válaszolj, nem kell okosabbnak lenned. Nem kell szótfosni feleslegesen hogy kimagyrázd fingod sincs miért csak okosabbnak látszódj. Azért kérdezted mert halvány büdös lila fingod sincs. Nem kell mindenhez érteni.

Hogy akkó mindegy. Nem!


Lehettem volna jó fej és leírjam miért a kérdés, de elment a seggfejektől a kedvem.

2022. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat. Elég sokat válaszolok itt és bevett dolog nálam, hogy a kérdésben rejlő minimális infók mellé még próbálok szeretni plusz adatot, hogy megfelelően tudjam megválaszolni a kérdést. Sok esetben fordult már elő az, hogy elindultunk egy irányba a válaszokkal, aztán a 10. válasznál a kérdező benyögött valamit amiből kiderült, hogy totál rossz felé tapogatózunk.

Egyetlen dolog érdekelt volna hogy eredeti-e, vagy más gyártmány. Még erre sem volt képes válaszolni.

Hát akkor én sem válaszolok.

Pontozzatok le nyugodtan, van miből levonni, nem zavar. :D


Ha a kérdezőnél az utángyártott vacak felgyújtja a hálószobát éjszaka, az már legyen az ő baja.

2022. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

látod? Ott a másik hülye: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

Ha elmondaná mi van akkor kapna tűpontos választ

De nem, nem mondja.

Mert ő szent és sérthetetlen kérdező! :D

Aztán meg még mi vagyunk a bunkók hogy nem segítünk.

2022. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ugyan már ne legyűnk kis hituek.

Tudjuk jól ha azt mondom hogy nem eredeti akkor letudtok egy olyan mondattal kb hogy: hát kinai fos azé

Ha 3 kilot kiadsz egy telefonra ne sajnáljál már egy tizest te suttyo fsz.

Azt hittem ez nem is kérdés. Nyilván eredeti a töltő.

Azt hittem magától értetendő.

Lehet sőt így már biztos hogy én voltam a hibas, azt hittem hogy alap az hogy gyari töltővel töltjük a telefonunkat. Főleg ha egy drága telóról van szó.

Nem logikus ? Vagy rosszul látom ?

2022. jan. 25. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!