Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IPhone 13 milyen ár-érték...

Az IPhone 13 milyen ár-érték arányú telefonnak számít?

Figyelt kérdés
Mármint a sima 13 128gb gondolok. 290 ezer forintol indul az ára. Szerintem a pro is jó áron megy mivel 120hz-s a képernyője. De az meg azon belül is túl drága a legtöbb embernek. Viszont a sima 13 esetén ez az árazás mintha elég jónak tűnne ahhoz képest, hogy ezek az alap IPhone telok amikor megjelentek ilyen árakon mentek: IPhone 8 300k, IPhone XS 400k, oké IPhone 11 270k. De az még 2 éve volt de már a Samsung is 300-400 ezrekért adja az új teloi. na meg az IPhone 13 nagyobb előre lépés az elődjéhez képest és szerintem simán bemegy 250 alá az ára. IPhone 12 meg tavaly nyáron is még olyan 300k felett volt.

2022. jan. 25. 05:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy ez a jack téma is túl van lihegve, kb. 3-4 ezert Ft egy hozzá való DAC+AMP, ami simán meghajt bármilyen otthoni felhasználásra alkalmas fejhallgatót is...

Akinek van erre a pénz nem hiszem hogy ez a legnagyobb baja, mondom ezt úgy hogy én is kicsit hülyeségnek tartom a dolgot, de ha biztosítanak alternatívát, ami ráadásul jobb mint a beépített megoldás akkor nincs gond.

Fülhallgatót már rég mindenki maga vesz, és a gyárilag adott többsége valamelyik apróhirdetési oldalon végzi.

Töltővel teljes mértékben egyet értek én is.

A többi viszont totál szubjektív, az is biztos hogy egyik gyártónak sincs olyan régi telefonján új rendszer mint pl. a 6S-n, sőt a korabeli telefonok többsége a kukában végezte már rég...

Ez sokat elárul az időtállóságról is.

2022. jan. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez a Jack téma szerintem is túl van fújva. Amikor még Jackes telefonom volt, aggódtam, hogy jaj mi lesz, ha nem lesz rajta. Három éve vettem egy XR-t, nincsen rajta Jack és egy percig nem hiányzott, sőt: azonnal megszerettem, hogy a töltőbe kell dugni a fülest, a világon semmilyen hátránya sincsen. Ráadásul a mai világban már kezd alap lenni a vezeték nélküli füles, így meg aztán egyre kevésbé fog hiányozni nektek is. ;) Érdekes, hogy amikor a VGA kábelek tűntek el a monitorokról, nem volt ekkora panasz, pedig ugyanúgy csak fejlődés történt.
2022. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Akkor is ugyanez lenne a véleményed, ha ezekre igen lenne a válasz"


Valós tények lettek felsorolva. Ha ezekre igen lenne a válasz, akkor nem lehetett volna őket felsorolni.

2022. jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
#13 Jól értem, akkor megérné szerinted, ha nagyobb akkumulátor lenne benne jack-bemenettel, és adnának hozzá töltőt és headsetet? Ezek a tartozékok maximum 5%-ot jelentenének az árából, de inkább 2-3.
2022. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
48%
#14.Neki csak az a problémája hogy alma van rászitálva, Samsungnál természetesen ez még megengedett...
2022. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%
#15 Akkor ne ezekre hivatkozzon. Írja azt, hogy a 30 ezres Xiaomi (vagy 50 ezres Samsung) is ugyanazt tudja, és el van intézve...
2022. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez nem is a megérésről szól, hanem hogy a képedbe röhög a cég, hogy ja ezekre szükséged lett volna? Akkor menj és vedd meg, mi nem fogjuk beletenni a dobozba tartozéknak. Végülis csak nem tudod használni a telefont, így ebben a formában, ahogy áruljuk, ez nem egy probléma. Csak egy vagyont adsz ki érte, harmad ennyibe kerülő telefonok mellé pedig belefért a dobozba. Végülis semmi sem indokolja, hogy ezeket meg kellene kapnod mellé.
2022. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az árértékarány minden embernek egyénileg határozható meg. Senki nem tudja megmondani hogy neked a 13 - vagy bármi más termék esetében - jó-e? Ha neked a 13 tudása megfelelő, tehát jó az értéke és az ára is megfelelő, mert van annyi pénzed hogy gond nélkül ki tudd fizetni akkor az ára is jó, tehát az árértéke jó.
2022. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17 Vedd úgy, hogy annyival olcsóbb... Nem sok embert ér már meglepetés, hogy nincsenek a dobozban. Nekem nincs iPhone-om, de valahol megértem, mert aki pár évente vesz új telefont, és nincsenek kevesen, gondolom a töltők csak gyűlnek a fiókban, és valószínűleg régi kábelük, és headsetjük is van. A hozzá adott kábel ugyan USB-C, de mivel pár éve ez van a gépeiken, szintén érthető. Úgyis utáltam hallgatni tömegközlekedésen a standard Apple headsetből erősen kiszűrődő zenéket.
2022. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez megint egy a beszélgessünk a semmiről topik


Pro Max hoz képest jó árban van az 50k -s alsókategóriásokhoz képest túl van árazva.


Itt sokan vergődnek a 60vs120HZ -en és igen van különbség, azonban ha 60 on használod soha nem fogod érezni a hiányét a 120 nak.

Akku kicsi, de akku idő meg marha jó. Szerintem a sima 13 jó árban van. De 300 sok egy telefonért. Aki ennyit nem akar azok majdnem kompromisszum mentesen tudnak egy középkategóriába beszállni.

iPhone is van abban az árszegmens ben, de ott vannak kompromisszumok.

2022. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!