Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még használtam Xiaomi...

Megéri még használtam Xiaomi Redmi 6 szériából meg venni valamelyik telefont?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm szerint a Xiaomi Redmi 6 és 7-es szériája még tök használható telo. Alatta már lassú már az 5 is. Azonban én ismerek olyat is aki xiaomi redmi note 2 telot használ. És az alapból még egy lassabb szériás telo volt. Elvileg a 8-9 is ugyanolyan gyengere sikerült mint a Redmi 1-2 illetve a 4 sem lett valami jó. Mert a 7-es széria elvileg szinte még erősebb.

2022. jan. 25. 13:01
 1/5 szántóvető ***** válasza:
a redmi 6 ma már gyenge.telefonálásra nyilván jó,komolyabb dolgokhoz viszont lassú és gondolkozni fog.játékhoz főleg nem jó. a sima 7 és 8 már jobbak,a proci is majdnem ugyanaz bennük.ez már megüti a minimumszintet.a 8 pro a legjobb,erősebb mint a 9 és kb a 9 pro szintjén van.ez mai szemmel nézve középkategória.a redmi 10-nél is erősebb,a 10 pro szintjén van kb.látható hogy furcsa hardvereket pakoltak a redmi szériába,olykor csak 1-2 kisebb dolog vagya dizájn frissült.vagy esetleg a kamera,ennek nem néztem utána.
2022. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
haverom xiaomi telója 3 év után alig működik, az én Samsungom 7 éve hibátlan...
2022. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Használtan ezeket megvenni nem sok értelme van.

Ha valakinek elég használatra akkor használja őket.


7 is már olyan hogy nagyon komromisszumos ilyet venni.

2022. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na és a Xiaomi Redmi 6 Pro vagy Redmi Note 6 Pro is ugyanugy akadna. Ezek szerintem már egy redmi 7 akár note 7 szintjét is tudhattják hozni. Amikor elvileg a redmi 6/6A is eleg jo meg par ember szerint.
2022. jan. 28. 18:42
 5/5 anonim ***** válasza:
A Redmi 6 meg ma is jo. Arulnak ettol gyengebbeket is 30 es 50 ezer ft kozott.
2022. jan. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!