Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt az iphone 7-es...

CactuS1999 kérdése:

Miért nem tölt az iphone 7-es készülékem?

Figyelt kérdés
Nem tölt a telefon,bármit csinálok.Egyedül akkor,ha ki van kapcsolva,viszont bazi lassan,úgy képzeljétek el,hogy 2 óra alatt 6%-ot tölött.A töltőjében van áram.Még reggel is töltöttem vele a telefonom semmi baja nem volt akkor még.Újra inditottam,alap helyzetbe állitottam,kényszer újrainditást is csináltam,nem oldódott meg a probléma. 83%os az akumlátor,lehetséges hogy már tönkre ment? Vagy a portjával lenne probléma?

2022. jan. 26. 17:31
 1/10 anonim válasza:
Hello! Nekem android készülékem van és hasonló problémáim voltak mikor nem gyári töltővel próbáltam tölteni. Muszáj voltam venni egy gyári adaptert és gyári kábelt, és megoldódott a probléma. Tudom nem sok logika van benne :/ mivel az adapter specifikáció megegyeztek, így ugyanúgy kellett volna töltenie.
2022. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Töltő fej milyen? Kábel? Lett valamelyik cserélve mostanában?


Más töltővel próbáltad?


83% már nem acélos. De a töltési sebesség egyre gyorsabb ahogy öregszik mert egyre kevesebbet tud felvenni...

2022. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gyári a töltő és az adapter is :/
2022. jan. 26. 18:12
 4/10 A kérdező kommentje:
Alig egy hónaposak
2022. jan. 26. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:

ohhh.

Mennyire volt feltöltve a telefon mikor töltőre tetted?

Mert ugye van egy akku kímélő töltő funkció ami 80% nál erősen lassítja a töltést, vagy ki is kapcsolja. Ezért bekapcsolva esetleg nem is töltődik.

2022. jan. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom,de olyan 20% körül volt. Mikor le vettem akkor pedig 100on volt
2022. jan. 26. 18:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Na most nem értem. 100% ra töltötte? Akkor mi a baj?
2022. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Be dobtam egy kád vízbe a telót,mostmár működik :'DD


Valószinű poros volt a portja.Köszönöm azért a segítséget :D

2022. jan. 26. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozót ki lehet pucolni egy fogpiszkálóval, a sok szösz okozhat töltési anomáliákat bizony. Ez nem jutott elsőre eszembe.
2022. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fogpiszkálóval kotord meg a csatlakozót.

A víztől a benne lévő zsebkosz-szösz összeáll mint a g.sbugyi :D

Fa fogpiszkáló! Csodákra képes! :D

2022. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!