Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha túl gyakran takarítom...

Ha túl gyakran takarítom mikroszálas törlőkendővel a képernyőt, összekarcolhatom?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy új tabletet és majdnem minden nap áttörlöm óvatosan hozzá való kendővel és tisztítószerrel. Észrevettem viszont, hogy nagyon apró karcok pár helyen megjelentek, és nem tudom, hogy a használatból eredően vagy a takarítás miatt.
2022. jan. 28. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Igen. De az iPhone 13 Pro Max 1Tb-vel a hidraulikus prés se bír☝️
2022. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zzzoli ***** válasza:
100%

Az összeszedett porszemek okozzák, amik lehetnek a törlőkendőben vagy a kijelző felületén és a törléskor elhúzod.

Ez a használat része, emiatt ne nyugtalankodj, használod azt a tabletet, telik az idő, látszanak a használat nyomai, próbálod óvni mert törölgeted, emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod.

2022. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy éves mobilom talán 2x ha lemostam...
2022. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
rakj rá fóliát amit tudni fogsz cserélni, vagy pedig csinálj valamit hogy ne legyen piszkos, nekem ilyen rá csukható tokom van és nem kell takarítanom Takard le valamivel, Vagy pedig a fólia
2022. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!