Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 100-110...

Milyen telefont vegyek 100-110 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Ami jó játékra nem lassul nagyon be. És jó képeket, videókat lehet csinálni rajta?

IPhone X vagy Samsung Galaxy s10+ használtan? Gondolom az IPhone XS már nem férne be a keretbe. Elvileg ez a legjobb ár érték arányú IPhone használtan. De csak a 120 ezer forintos árkategóriában. Indul inkább az ára. Realme 6 pro, Xiaomi 11 Lite NE 5G, Samsung Galaxy M52 5G,

Ezek a telefonok újonnan megérik az árukat?



2022. jan. 30. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Mindenkepp iphone. Android még újonnan is belaggol 2 hónap utan, nemhogy egy használt..
2022. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
az xs belefér 120-ba, de 100 körül ott az xr (persze használtan)
2022. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Iphone-t csak a majmolók vesznek,ár/érték arányban a legalja.
2022. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
3, ezt a gondolkodást mikor fogjatok kinoni? azert mert nem telik le, nem kell fröcsögni. a mai világban egyaltalan nem szamit különlegességnek, ha valakinek iphoneja van, nem meno. mas kerdes hogy egy hasonlo szintu (amugy par hónap mulva hulladekba mehet) android is kerül mar ennyibe mint egy iphone.
2022. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
telik ra*
2022. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Milyen érdekes, hogy nekem az androidos is évekig bírja belassulás nélkül. Aztán olcsóbb is, mint az iPhone, nem merül le olyan gyorsan, nem kell külön töltőt vásárolnom hozzá, stb. Ár-érték arányban ezerszer jobb, mint bármelyik iPhone.
2022. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
/4 Telne rá de azért nem fogok fizetni többet, hogy elmondhassam hogy Iphoneom van. A legtöbb minőségi felsőkategóriás Android tud annyit vagy többet akár, százezrekkel olcsóbban.
2022. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
A 4 évet használt,+1 eve a fiókban pihenő Iphone 6Sem jobb allapotban van mint apum uj androidja. Ez is érdekes. Semmi fagyas, lassulás nincs, pedig a 6S nem mai gyártmány. Azóta 11 van es olyan jo volt hogy mikor megvettem, szinkronizált mindent, es mindenem átkerült magától az uj telora. Töltő is volt hozza, de nem tudom miert ezen a +5ezer forintos tolton vagytok mindig fennakadva. Volt mar androidom is, probaltam azt is, es akkor meg utaltam az almás termékeket, aztan a kezembe került egy, es rogton ereztem hogy ez mas világ. Nem tudom, kocsim nincs, de nem fikazom se a mercit se az audit, csak azert mert nekem nincs, meg az a gazdagoknak van. Nyilvan azert lett belole “luxusmarka” mert jó, es igy is veszik, nem? :D Csak magyarorszagon dobnak meg hatast, es neznek rogton sznob szarnak ha van egy iphoneod, máshol meg mas telefon mar nem is létezik. Le vagyunk maradva.
2022. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#2 Mi a fszomnak vegyek IPhone xr-t amikor az egy butitott, 1 kamerás, IPS kifejzos fos. A sok hülye bezzeg anno megvette pedig egy xs-el vagy még egy x-szel is jobban jártak volna. Támogatását elvileg a 8-as szeriaval együtt kitoljak, hogy az IPhone XS szeriaval együtt kapja meg az utolsó frissítést. Az IPhone sima 11. Már azért jobb mert abba 2 kamera van. Viszont a hátulja annak is nagyon csúnya. Illetve abba is IPS kijelzo van. És az is elég gáz, hogy itt is csak olyan emberek írnak, hogy az egyik szarozza az IPhone-t a másik az androidot. Olyan nincs aki Mind2 rendszeres telefonnak leirna az előnyét és hátrányát. Pedig az IPhone X higgyétek el, hogy van olyan erős telefon mint azok az androidos telefonok amiket ide linkeltem.
2022. jan. 31. 00:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Ahogy látom talán egyedül a 8-snak van kicsit több esze. Az IPhone tudjátok mikor volt még esetleg menő. Nos nekem IPhone 6-om van és bocsi 8-as. De ez már néha olyanokat fagy, hogy az nem igaz és amikor megjelent sem volt éppen a leggyorsabb. Azt egy Galaxy S6 Edge alázta. És amúgy is lehetett volna gyorsabb is. De 2014 körül amikor az megjelent talán még valóban menonek számított. De most ha annyira akarok veszek 65 ezerért IPhone 8 plust. Pl IPhone 6-ot meg 20-ert. Igaz használtan de akkor is. Azért a 8 pluszt írtam ide. Mert azt még mindig van ismerősöm aki megveszi. Mert nem tetszik a notch illetve a régi előlapi designet jobban szereti. És lehetőleg nagy telefont akar magának. Jobb kamerával. Pl az IPhone se2 problémája az, hogy 1 kamerás tehát annyira nem jó a kamera csak úgy mint az xr-ben. Na meg kicsi is.
2022. jan. 31. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!