Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van nekem egy LG L60 X145...

Van nekem egy LG L60 X145 telefonom, ami buherálás következtében( rootolás, új ROM telepítés), mondjuk úgy, hogy meghalt. Szerintetek PC-vel meg tudnám csinálni, vagy csak a szerviz segíthet rajta?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert nagyon szerettem azt a telót( tudom hogy nem a legjobb telefon, de én szerettem)

2022. jan. 31. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Reagál bármire? Recovery vagy a fastboot bejön?


Ha semmi, akkor valószínűleg hard brick történt, az nem javítható.

2022. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbálkoztam sokat és sokszor,de nem sikerül. Viszont mikor PCre csatlakoztatom, akkor kapcsolódik(a teló nevét írja és hogy az eszközillesztő szoftver telepitve), de eltűnik és visszajön újra, ez jót is jelenthet?
2022. jan. 31. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
hogy kell rootolni, hogy csináltad?
2022. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én Androidon csináltam, de nem kellett volna megtennem, különben most is élne. Szeretnéd hogy segítsek?
2022. jan. 31. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!