Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 8 2021-et...

Xiaomi Redmi Note 8 2021-et vegyek?

Figyelt kérdés
60 ezer forintba kerül az a telefon pont a keretemnek a teteje. És most tudom az lesz, hogy nem éri meg mert a 9, 10 széria is van ilyen áron. Viszont a Redmi telefonoknál ez úgy megy, hogy néha pont, hogy vissza felé fejlődnek generációként nem előre. Pl a 11 szinte ugyanaz lesz mint a 7. A 8-9nél meg jobb volt a 7.dik generáció. Nekem Xiaomi Redmi Note 8-am volt. Csak sajnos kevés 3gb ram volt benne tehát lassú volt és még szoftverhibás is. Anyukám Redmi Note 8T-je 4gb rammal viszont jó telo volt amit meg is kaptam. De tönkre ment. És most megint a régi Huawei Y6 2018 használom. Ami még rosszabb. És mára már eléggé belassult. És gondoltam megprobálom ezt a Xiaomit. Hátha lehet ebben rejlik valami és igazából ez a legjobb Redmi telo. Illetve nagyon tetszik a design főleg az a fehér színű. Mostmár saját magamnak olyan színben veszem amiben csak akarom. Illetve mondjuk a kamerája is lehetne jobb. Mert a xiaomi redmi teloinak az sosem volt az erőssége. A játékokat már vitte az alap 8 is. De nem tudtam olyan magasra venni a komolyabb játékokat.

2022. jan. 31. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kezd úgy hogy 60k ért mit ajáljanak. ;o)

Ott van a Realme 8i CPU ban az lesz a legerősebb amit kaphatsz. G96


Ott a Szájomi Redmi 10 kicsit gyengébb cpu val de még mindig élhető. G88


Ha minden mindegy akkor ott a Samsung Galaxy A12 Nacho is nem a sima A12. Exynos 850 Még gyengébb.

De hamarosan jön az A13 hasonló árkategóriába az jó lesz.


Redmi Note 8 2021 G85 -el van a G88 kb ugyan az csak kicsit fejletebb.


Ezek felett a


Realme 8 sima dimensity 700 -al az már 5G -s.


Xiaomi Poco M3 Pro 5G


Ha tényleg 60 a plafon és nem akarsz feljebb menni a Realme 8i -t javaslom.

G96 mai napig elég jó CPU mindenre. Ugyan csak 4G -s. Erőben bírná az 5G követelményeket is csak a modemje nem tudja.

6GB ram lehetne még ami jó lenne de 4GB -al is el fog menni, csak az alá ne menj semmi képpen.


Redmi Note 8 2021 az inkább csak egy rókabőr a nagyon nagyont ment sima note 8 ról. Nem igazán érzem annyira jó választásnak szajomin belül sem.

2022. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Realme 8I+1.

Messze a legjobb ennyiért, és azon mégsem MIUI van.

2022. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!