Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S20 FE (tulajdo...

Samsung galaxy S20 FE (tulajdonosok), kamera probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem rég vettem a fent említett készüléket, ugye az elsődleges szempont a kamera volt.

Az üzletben kipróbáltam, és szép meleg/élénkebb színes árnyalatú képeket készít, viszont a vásárolt készülékem kamerája kicsit fakóbb/főleg szelfiknél meg túlságosan finomítja /homályosítja a bőrt és ez nem tetszik - utána visszamentem még másik üzletbe a már vásároltat összehasonlítani egy kiállítottal és a kiállítottnak is sokkal melegebb , "színesebb" , kellemesebb kamerája volt, és kérdeztem az eladót mitől lehet és mondta hogy ugyanaz a kamera csak lehet nálam valami finomhangolás szükséges amiért szürkésebb, hidegebb tónusú de azt már nem mutatta hogy hogy kéne beállítani.


Hogyan lehetne ezt orvosolnom? Bosszant a dolog mert nem volt olcsó, a kamera volt az elsődleges szempont és ez így most fura.. főleg szelfi oldalról látom így. (szűrőt tettem rá de attól nem ugyanolyan és a kiállított darabon sem volt szűrő)


köszi előre is


2022. febr. 1. 18:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!