Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van olyan applikáció...

Androidra van olyan applikáció ami automatikus sms-t küld az illetőnek ha engem hív?

Figyelt kérdés

Arról, hogy nem vagyok elérhető. Letöltöttem a tasker nevű appot de sehogyan nem jó, hiába jól állítottam be emiatt vissza is igényeltem az árát. Beállítom a konkrét számot, hozzá is rendelek egy profilt beállítva a mai napot mint trigger, de semmi.


Jó lenne erre valami egyszerű beállítás vagy app.



2022. febr. 2. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Irányítsd át hangpostára.
2022. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kell neki SMS-t küldj, ha nem vagy elérhető?

Úgyis észreveszi, ha próbál hívni, nem?

2022. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: Hogy ne tűnjek bunkónak amiért nem akarok vele beszélni. Nyilván nem akarom felvenni, de nem is akarom, hogy belexaromnak higgyjen (munkahely).


#1: Azt hogy kell?

2022. febr. 4. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nincs tapasztalatom benne, de valahol a hanghívás beállításainál keresd a hívásátirányítást. Nem tudom, ezt pl. ki lehet-e tenni ikonba, vagy hogy hogy jelez, ha valaki hagyott hangpostát. Esetleg majd kérj meg valakit, miután beállítottad, hogy hívjon fel. Ez egyébként egy szolgáltató, és nem a telefon által nyújtott szolgáltatás, azaz egy 20 éves telefonon is működik.
2022. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 blacib ***** válasza:

Szia. Elvileg nem kell semmilyen app.

Nekem sony van ,itt egyszerüen be lehet állitani.

Telefon-->Beállitások-->Hivás elutasitása üzenettel-->itt van pár üzenet:

1. Sajnálom,jelenleg nem tudom fogadni a hivását.

2. Most nem alkalmas.Hivnál később?

+még kettő,ezek szerkeszthetők..

Ez valszeg minden androidos készülékben megtalálható.

2022. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 blacib ***** válasza:
Megnéztem samsung készüléknél is igy van . Szóval ez android alap funkció.
2022. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!