Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az Androidos telefono...

Kisatom86 kérdése:

Ellopták az Androidos telefonom, máshol nem tudok belépni a fiókomba, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Üdv,


történt, hogy elloptáp apám androidos telefonját, ő nem használta máshol a gmailjét. Gondoltuk, hogy szeretnénk akkor egy számítógépen belépni és letiltani a fiókját, jelszót változtatni, stb.


De a goolge nem engedi. Mindenképp kódot akar küldeni a telefonszámra, amit elloptak, ha másik igazolási módot választunk akkor pedig kódot akar küldeni a készülékre, amit elloptak. Más opció nincs. Se a telefonszámot nem tudjuk megváltoztatni, se alternatív emailt nem tudunk hozzáadni addig amíg be nem lépünk, ezek nélkül viszont nem lehet belépni.


Szóval patthelyzet. Valaki tud erre megoldást? Jó lenne, ha nem használnák mások a gmail fiókját, telefonját, de így nem tudjuk visszaigényelni a google-tól. Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni? Vodafone esetleg le tudja tiltani a készüléket magát?


Köszi!



2022. febr. 7. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
A vodafonhoz ha bementek lehet tudnak adni másik kártyát, ugyan azzal a számmal és a régit tiltani. Ez is megoldaná a problémátok egy részét. Valamint jó lenne a rendőrségnek is szólni.
2022. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%

Pedig van ra megoldas! Irja be, hogy elfekejtette a jelszot, aztan pipaljatok ki, hogy NINCS meg a regi szam! Kaoni fogtok (egy valasztott emailre) egy linket, amivel vissza tudjatok allitani! Szerintem IP cim alapjan nezik. En mar vagy 5x jartam igy (mindig elfelejtem a jelszavamat)!

Ez 100% mukodik!

2022. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Nem is ertem ki az a tudatlanka, aki lepontozott! Meg egy hete sincs, hogy ujra sikerult hozzaferest kapnom a fiokomhoz! Aki lepontozott, az nagyon nincs kepben, de mindegy. Vegulis nem az en leveleimet olvasgatjak vadidegenek..
2022. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!