Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek az adatok fontosak lehetnek?

Ezek az adatok fontosak lehetnek?

Figyelt kérdés

Szóval, pár hónapja raktam a telefonomba egy 64 gigás sd kártyát, amire eddig én magam alig raktam cuccot, viszont ma vettem észre, hogy már vagy 35 giga tele van.

És van rajta két mappa, Huawei és Android amik rohadt sok helyet foglalnak, és azt sem tudom, hogyan lettek, és mikor belenéztem, csak olyan dolgokat találtam bennük, amik amúgy máshol is megvannak a telefonon, még csak nem is az SD kártyán.

Szóval mi történne, ha kitörölném ezt a két mappát? Az összes adat elveszne, akkor is ha máshol is megvannak azok a dolgok?

Azt azért hozzáteszem, hogy nem vagyok valami nagy zseni ezekben a dolgokban,szóval bocs, ha hülyeséget mondok vagy kérdezek.


2022. febr. 8. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy ennyi memóriát foglaljon a rendszer, főleg SD kártyán. Valami másnak kell ott lennie. Amúgy egyszerű a dolog. Gépre rákötni, a két mappát átmásolni a gépedre, aztán leformázni a memóriakártyát. Ha bármit is hiányol a rendszer, akkor a szükséges dolgokat visszamásolod. Amúgy az SD kártyát egy ideje már nem használja a rendszerfájlok tárolására az Android, szóval nem hiszem, hogy gond lesz vele.
2022. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A HUAWEI mappa lehet pl. automatikus biztonsági mentés, amelyet nyugodtan kikapcsolhatsz, majd törölheted is a mappát.


Az ANDROID mappa minden csatlakoztatott tárolón létrejön "magától"

2022. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!