Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet megelőzni, hogy a...

Hogy lehet megelőzni, hogy a telefonom (iphone) hangszórója ne halkuljon el?

Figyelt kérdés

Új telefont vettem és még teljesen tiszta a hangszórója, viszont idővel mindegyik telefonom úgy járt, hogy betömült a hangszórója és eléggé elhalkult, tehát szinte csak úgy tudtam rajta telefonálni, ha ki volt hangosítva.

Ezért is szeretném megelőzni, hogy ne történjen megint ez.

Esetleg van rá valami, ami védi, vagy tisztító?



2022. febr. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell pucolni a réseket
2022. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Tisztán kell tartani, akármilyen triviálisan hangzik.
2022. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbálom is tisztán tartani😅 minden telefonomra vigyáztam, üvegfólia és tok mindegyiken volt/van illetve lesz is, sűrűn letisztítom. Csak a hangszóróval vagyok gondban, azt mivel lehet tisztítani?
2022. febr. 8. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát micsinász a telefonoddal? :D Nekem sosem tömődött el egyik iPhoneom sem, pedig kapják az ívet nálam rendesen. Minden koszba, mocsokba viszem magammal. Vigyázok rá, de óhatatlanul is retkes lesz.


Vegyél egy körtepumpát!

Ezzel akár napi többször is meg tudod fújkálni a nyílásokat.

Nekem ilyen van: Mareokra foghatóü, jó nagy, lehet vele fújni rendesen.

[link]

2022. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elektromos fogkefével tisztítom
2022. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!