Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11-nek melyik androidos...

IPhone 11-nek melyik androidos telefon felel meg az alábbi kritériumok alapján?

Figyelt kérdés
Üzemidő 1 feltöltéssel, 4,5-5,5 évig szoftverfrissítés komolyabb belassulás nélkül(elsősorban Xiaomi érdekel, de szívesen várok más ötleteket is)?

2022. febr. 9. 11:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy kap frissítést, meg főverzió váltást az elég nagy különbség.

Bár a Huawei-nek voltak nem túl korrekt lépései, az fix.

Fölig az akkori csúcs Honorknál, én nem alapoznék rájuk, most Google nélkül meg gyakorlatilag értéktelenek a piacon.

Azért fél millióért elvárt hogy ne kelljen küszködni vele, úgy hogy ne is győzködd a kérdezőt, el kell engedni a Huawei-t.

Majd talán a Honor pár év múlva, már amerikai kézben, hoz valamit.

2022. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Kinek mi.


Nekem a GMS nélküli Huawei sem küszködés, pont az iOS lenne az

(Volt ebben a témában már pár kérdés/komment, most nem részletezném)


Csak példaként hoztam fel egyébként, hogy a HW is elég sokáig frissíti a készülékeit, egyébként most adogatják ki az EMUI12-t a 2018-as évjáratú készülékeikre.

2022. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az 5S tavaly szeptemberig kapott biztonsági frissítéseket, ezért(és egyéb okok miatt is) úgy döntöttem, hogy maradok az iPhone-nál.
2022. febr. 11. 08:53
 14/21 A kérdező kommentje:
A Huawei telókkal csak annyi a bajom, hogy esetleg nem minden alkalmazás tölthető le rá, ami az app store-ban és a google play áruházban elérhető és nekem szükségem van rájuk.
2022. febr. 11. 11:52
 15/21 anonim ***** válasza:

Egyetlen gyártó ad Anroidos vonalon 5 év támogatást ez a Samsung.

Csúcskategóriában 5 év, középkategóriában 4 év.


Xiaomi azt mondja hogy a Mi szériára majd lesz 3 év egyszer, valamikor. ha 2 évet kapsz akkor jó, de egyet biztosan.

Poco, max 1, redmi max 2 év.

Nem fog belassulni? Ha nem MIUI lenne rajta akkor talán vegytiszta androiddal, de így, röcögős lesz 4-5 évben. Mondjuk akkor már 0 support lesz rá.


Google szintén jó 4 év szupportal.


Nokia adja a harmadik legjobb supportot, vicces nem?

Na de nem azért mert annyira gyesek, hanem mert az Android One programban veszenk részt, így a goggle biztosítja a havi frissítéseket 3 éven át, igen havonta.


Majd OnePlus 3év, de csak flagship -re, középkategóriában nem.

2022. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Viszont az Apple 6,5-8 év támogatást ad. Persze ez mindig a legújabb telefonjukra értendő.
2022. febr. 11. 13:07
 17/21 anonim ***** válasza:

"Egyetlen gyártó ad Anroidos vonalon 5 év támogatást ez a Samsung."

4 év csak főverzió.

Nem egyetlen, mert a Google a Pixelre is annyit ad már.

Másrészt azért Samsung frissítéseitől nem szabad hanyatt esni, azért nem Apple minőségűek...


Oneplus szintén 5 évet ígért meg.

Android One-t meg kár kitárgyalni, szerintem a Mi A2 tulajon tudnának róla mesélni hogy milyen a frissítés üteme...

2022. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Amúgy mielőtt bárki állítás tenne, rakjatok ki legalább forrást, vagy nézzetek utána.

Azért szép lenne az 5 év support a Samsung-tól is, de gyakorlatilag 5. évben adnak majd 2-3 havonta valami foltozó valamit... Amit azért nem tartanék nagy dolognak.

2022. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17:

4 év főverzió + még egy év security update. Az 5 év.


Google csak 4 év frissítést ad, az nem ugyan az.


Alma minőségű frissítések pont olyanok mint a többi, tele hibával meg bugokkal. Nem éreztem különbséget. Ugyan úgy össze vissza jönnek. Célszerű azzal is várni és nem kapkodni, megszívtam nem egyszer.


Igéretekkel tele a padlás.

OnePlus igéreteivel is, meg a többi kínai igéreteivel.

Mi A2 -m volt. Havonta jöttek.

Ameddig be nem xart az érintő kijelző.


18: Csak a google ad rendeszeresen havonta frissítő csomagot. Senki nem adja havi szinten ezeket ki folyamatosan. Ha erre gondolsz.

2022. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#19.

[link]

2022. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!