Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyukám most kapott új telót...

Anyukám most kapott új telót a munkahelyén és töltöttem le neki appokat, amikor észrevettük hogy nincs galéria és óra app. Teljesen új a teló és nem értem ez miért van. Mit tudnánk csinálni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 10. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nincs galéria és óra app"

Nem túl valószínű. Ha mégis, ott az alkalmazás-áruház.

2022. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
59%

Ez szinte lehetetlen. Minden op. rendszer (ebben az esetben Android) "system core module"-jában szükséges, vagyis elengedhetetlen (required) az óra és a galéria alkalmazás.


Nézd meg a telefon alkalmazásai között: Beállítások(Settings)->Alkalmazások(Apps)-> ha esetleg le van tiltva akkor Letiltva(Disabled) és ha ott van akkor Feloldás(Enable) opcióra nyomsz.


Remélem tudtam segiteni.

2022. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ez így olyan, mintha nem lenne értesítési sáv(System UI)

*3

2022. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet el lett rejtve az alkalmazás
2022. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A céges felhasználói fiókban nincs, vagy a sajátban?
2022. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De miért kell ezen fent akadni? Ez a lényege az androidnak, hogy mindenre van egy app. Leszeded a Google Photost meg valami óra szart és csa. Komolyan g3eci vannak emberek akik ilyen dolgokon problémáznak.
2022. febr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo, kepzeld ezeknek eleve rajta kene lenniuk:) es tudom hogy le lehetne tolteni masikakat is de jobb lenne az eredetit. Mert pl eddig anyum a kepeit meg se tudta nezni, es ebresztot se tudott allitani. (Mar sikerult ket appot letoltenem neki
2022. febr. 11. 20:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Cegtol kapta a telefont. Megneztem a beallitasokban az alkalmazasoknal de ott se talaltam sehol oket:/ nem ertem ez miert van es nagyon furcsa
2022. febr. 11. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:

De nem 'kell' rajta lennie, ez android. Nem minden esetben a gyári a jobb.


Google Photost próbáld ki, az egyik legjobb.

2022. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!