Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan vennetèk telefont...

Használtan vennetèk telefont ha 3 hónap garanciával és karcmentes állapotban és adásvételi szerződés is van hozzá?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
nem
2022. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
igen
2022. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak megbizhato forrasbol. Ha pl Iphone csekkold le a sorozatszamot,hogy nincs e feketelistan.
2022. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bem, mert ha reszletre hoztak ki, par het es lesz egy téglád
2022. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Én garancia nélkül is szoktam használt telefont venni, inkább veszek így egy jobb telefont mint egy új gyengébbet. Nem engedhetem meg magamnak
2022. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is használtan szoktam venni mert használtan jobban megéri szerintem!
2022. febr. 11. 12:24
 7/13 Morzsi007 ***** válasza:
Nem az adásvételi a lényeg, hanem, hogy ne szolgáltatótól és ne lopott legyen, (így kevesebb az esélye a letiltásra). Személyes találkozó csakis és ott bejelentkezel a saját fiókoddal, telefon alaphelyzetbe állítva, legalábbis iphone esetében így szoktam. Ha minden ok , nagy meglepetés nem érhet.
2022. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amiota megjelentek az Android es az iOS telefonok azota nem vettem hasznaltam. Androidot nagyon konnyu megtrukkozni. Ha le is van zarva a kijelzo, siman meg lehet oldani,hogy masik szoftvert rakjal ra es eladd mint uj telefon, ebayrol olcso a doboz hozza meg egy vonalkodos matrica. Nagyon tessek vigyazni vele ha valaki hasznalt keszuleken gondolkozik. Az iOS telefonokkal mar komolyabb a helyzet, ott komolyabban veszik a tiltast es feketelistara rakjak. Meg az uj szoftver se tudja megoldani. Az akkor ahogy fentebb is emlitették,tégla lesz mar csak. Bar jatszani tudsz rajta meg filmezni,de effektive telefonalni nem, csak max skype, facebook messenger vagy whatsapp.
2022. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem .
2022. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem vennék.

Telefon elhasználódik sajna, és a gyári alkatrészek borsós áron vannak.

Maximum bontatlant.

2022. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!