Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mágneses üvegtokot készíttetné...

Mágneses üvegtokot készíttetnék, hol érdemes, van-e erre egyáltalán lehetőség?

Figyelt kérdés

Realme 6 Pro telefonom van, és nagyon szeretnék hozzá egy mágneses (vagy bármilyen rögzítésű) üvegtokot. Az sem baj, ha nem két oldalas üveg, csak a hátlapot fedi. Aliexpressen néztem, de vagy nincs speciel erre modellre, vagy rossz az adott bolt értékelése, vagy a terméké, így eldöntöttem, hogy készítek avagy készíttetek.

Ehhez lenne szükségem egy vállalatra, akik üvegtermékeket gyártanak személyreszabottan, vagy legalább ilyen elindulási tippeket.

Köszönök előre is minden témába vágó, releváns kommentet! c:



2022. febr. 11. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
a kérdés csak az, mekkora mennyiségre gondolsz?
2022. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát igazából nem sokra, személyes felhasználás lenne, viszont jó lenne, ha azért jó pár évig kitartana
2022. máj. 2. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
sikerült már megcsinálni?
2022. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem, még sajnos nem, pedig azóta is nagyon szeretném.

de tényleg, ötletem sincs, merre kéne elindulnom ezügyben

2022. jún. 5. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a telefon ujkorában sem ért 60000 ft ot, és te ehhez szeretnél egy céggel, vagy valakivel legyártattni egy speciális üvegtokot, egyetlen példányban. Kb milyen összeget szánnál rá? 25 forintot? Hát nem egy semmi feladat. Sok sikert.
2022. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kiemelt probléma, egy cél szerszám elkészítése amivel több ezer darabot le lehet gyártani, szerinted mibe kerül?
2022. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerinted ebből a telefonból hány db. lehet forgalomban az országban, akinek éppen ilyen tok kellene? Ja és hogy találnád meg a leendő vevőidet?
2022. jún. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem tovább árulni szeretném, nem az a cél.

én szeretnék magamnak, de akkor mindegy

2022. jún. 5. 20:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!