Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mailrol (ios) Gmailre uzenet?

Mailrol (ios) Gmailre uzenet?

Figyelt kérdés
Az van, hogy valakinek irtam, aki mar regota nem reagal. Szerintem nem kaphatta meg az uzenetet, Iphone Mailrol kuldtem. Letezik, hogy akinek nem Iphonja van nem kapja meg ha onnet kuldtem neki az uzenetet? Lehetseges , hogy a rendes gmailt kellett volna hasznalni?

2022. febr. 12. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Rendes gmail-rol probald
2022. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 1 honapja nincs valasz
2022. febr. 12. 18:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet aztan megkapta
2022. febr. 12. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Az iPhoneonon a Mail teljesen jól működik. Nekem a céges levelezésem is onnan megy, soha semmi gond nem volt egyik iPhoneomon sem már több mint 10 éve. Többféle fiók van hozzárendelve, egyikkel sem volt még probléma.

Nézd meg az elküldött üzenetekben és a vázlatokban, piszkozatokban. Lehet el sem küldted. Az is lehet hogy beragadt valamiért küldés közben, akkor a kimenőben kell ott lennie pirossal! Ne hagarudj, de nem kell ahhoz doktori végzettség, hogy megtudd egy mail elment-e vagy sem.

Ha meg elment, akkor írj neki mégegyszer.

2022. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a Gmail fiók hozzá van adva a Mailhoz (az ioPhonehoz) akkor a Mail gyakorlatilag csak egy kezelőfelület. A levél küldését a Gmail rendszere csinálja.
2022. febr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!