Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Légyszi valaki, ha nem sikerül...

Légyszi valaki, ha nem sikerült a képernyőfelvételt rögzíteni akkor azt már sehogy nem tudom megszerezni? iPhone 11

Figyelt kérdés

2022. febr. 12. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ami nincs a kepernyon, annak bucsut inthetsz.
2022. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az mitől van, bőven van tárhelyem de egy 5-6 perces képernyő felvételt nem ment le?
2022. febr. 12. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit szerettél volna menteni?

Például egy videóhívást nem lehet felvenni.

2022. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy videót vettem fel egy élő adásból 5-6 perc volt kb pedig rengeteg a tárhelyem :(
2022. febr. 12. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit mellé nyomtál.
2022. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Igazából elindítottam majd leállítottam és kiírta h nem sikerült menteni
2022. febr. 12. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi. Megtelt a tarhely, vagy irasi hiba lepett fel barmilyen oknal fogva, nem sikerult es kesz. Engedd el.
2022. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szirty ***** válasza:
68%

Ha nem sikerült, akkor nem jött létre. Tehát nem létezik most és nem létezett a múltban sem.

Ami nem létezik azt nem lehet megszerezni.

2022. febr. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

teszted a dolgot, csináj több képernyőfelvételt.

Ha a hiba tövábbra is fennáll akkor Érdemes lehet a rendszert teljesen újratelepíteni, mert valami megbolondult benne.


De addigis csinálj egy kényszerített újraindítást:


Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot.


Ez megcsinálhatod 2-3 hetente. Jót tesz neki, stabilabban fog működni a rendszer.


Hol volt az az élő? Nem nézhető vissza? Ha igen, akkor még menthető a dolog!

2022. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!