Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Böngésző androidra teljes...

Böngésző androidra teljes képernyőn letöltéskezelővel?

Figyelt kérdés

Van olyan böngésző amely rendelkezik ezekkel egyszerre? Mert ilyen kellene de még nem találtam.

-támogatja a teljes képernyő módot (és korrekten is funkcionál)

-letöltéskezelő (azaz letöltés előtt kérdezzen rá a letöltendő fájl nevére és mentési helyére!!)

- ki és bekapcsolható adblocker

-sötét mód (nem a legfontosabb)

-privát vagy inkognító mód

-gyorsaság (egy videót/filmet 4g/5g-n tudjon már rendesen betölteni)

-magyar nyelv előny

A telefon amit használok Xiaomi Mi 11 lite.

Kb. a Mi böngésző és Samsung böngésző keveréke kellene. A Mi-n megvan ez a letöltéskezelő amit még egyen sem láttam, a Samsungon meg a teljes képernyő.



2022. febr. 13. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
"Letöltéskezelő" még a Chrome-ban is van. A Samsungban biztos nincs?
2022. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, ami meg is kérdezi, hogy hova mentsen.

Szedd le a Firefox-ot. Egyetlen kompromisszummal jár csak, kénytelen leszel elfogadni, hogy a Download mappába ment (mint az összes többi) és kész, nem kérdez letöltésnél. Amúgy tudsz leszedni bővítményeket is, mint a PC-s változatnál, szóval simán lehet bele tenni egy jó hirdetésblokkolót (ublock origin-t javaslom).

Támogatja a sötét módot is, be is tudod állítani, hogy kövesse a rendszer témáját.

Van privát mód.

Filmeket is szoktam nézni online, telóról, Firefox-ot használva olyan oldalakon, ahol isten mentsen meg téged, ha nem használsz hirdetésblokkolót... Azokat is betölti, akár 4G-n is (5G a környékemen, de ugye 4G-re is állítottam a telót, szóval mindegy).

Magyar nyelvű is.

2022. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mármint nincs 5G a környékemen, azt akartam írni...
2022. febr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül Vivaldiban van minden, kivéve a fájl letöltèsi helyének állítása (vagy Download, vagy Sd kártya). De van olyan opció benne, hogy külső letöltéskezelő hozzáadása, azzal lehet hogy meg tudod oldani😊🙏
2022. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!