Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyetértetek, hogy hülyeség...

Egyetértetek, hogy hülyeség megváltoztatni a Telenor mobilszolgáltató nevét Yettel-re?

Figyelt kérdés
Nekem komolytalan névnek hangzik a Telenor-hoz képest. Márciustól ez lesz a neve a mobilszolgáltatónak.

2022. febr. 14. 23:48
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
45 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Pannon GSM az élvonal!
2022. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem kívánságműsor.

Ez az új neve, és nem azért mert neked tetszik vagy sem.

Jogi okból a régi névnek annyi. Fel tudod fogni?

2022. febr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szerintem is hulyedeg
2022. febr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Hülyeség*

Pluszban tuti, hogy rosszabb lesz, mint volt.

2022. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Más nyelven lehet hogy elfogadhatónak hangzik, de magyarul szerintem is röhejes. Na de ez legyen a legnagyobb gondunk... Mellesleg úgyis Telenornak lesz hívva még 10 évig. Kivéve persze aki még mindig Pannonként emlegeti :D
2022. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Én be is mentem asztalt borogatni!

Hát mit képzelnek ezek????

Hát mi van itt?

Arra kelek reggel hogy ott az sms hogy nem telenor többet? Ezt csak úgy beleküldik az arcomba még mielőtt bevettem volna a szívgyógyszerem?

Emiatt erősödött fel újra az arritmiám...

2022. febr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Jól írja a #2-es hozzászóló.

Nem kívánságműsor: a norvég Telenor 2018-ban eladta a délkelet-európai (bulgáriai, magyarországi, montenegrói és szerbiai) piacát a cseh PPF pénzügyi- és befektetői csoportnak

* [link]

* [link]

és lejárt a névhasználati engedélyük.


Szokatlan név - feltehetőleg azért nem lehetett újra Pannon GSM, mert:

* cseh tulajdon, ők diktálnak

* több országban használatos névnek kell lennie, ezért valami semlegest kellett választani (A Pannon-tenger ráadásul nem a jelenkori Bulgária területén feküdt)

2022. febr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
95%

Azon szerintem senki sem azért pampog, mert muszáj volt megváltoztatni jogi okokból a nevüket.


A kifogások arra vonatkoznak, hogy miért pont ezt választották, amikor annyira... kellemetlenül hangzik a dallamos és elegáns Telenorhoz képest. Lehetett volna valamilyen jobb csengésű, ami leírva is esztétikusabb.

Nagyon nem mindegy a név.

Ray Kroc is azért tepert érte, hogy megszerezhesse a McDonald's névhez fűződő kereskedelmi jogokat, mert tudta, teljesen más szintű marketinglehetőségek rejlenek benne. Mint ahogy azt is tudta, hogy senki se akarna egy Kroc's nevű helyen kajálni, hiába másolná le a McDonald fivérek gyors rendszerét, és invesztálná bele azokat a fejlesztéseket, mint amiket a McDonald's éttermekbe tett.

2022. febr. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyre hülyébb neve van
2022. febr. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

igen vagyis

Yes

és mivel mobil, Tel


ezért legyen YesTel

2022. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!