Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az szerintetek gáz, hogy már...

Az szerintetek gáz, hogy már 8 éve nem tudok megválni a gyönyörű zőld színű IPhone 5C telefonomtól van még olyan aki ilyen régi készüléket használ ilyen rég óta akár Android oldalon?

Figyelt kérdés

Nem csak én vagyok az egyedüli aki egy lassan 10 éves csúcsmodelt is ilyen sokáig tudott használni úgy, hogy mind idáig nagyon elő sem kellett venni a potelefonját?


Az a helyzet, hogy 2014-ben 400 ezer forintért vettem meg. Egy picikét van benne erősebb hardver. Mint a sima 5-ben. Talán elvileg az 5S-től gyengébb. + műanyag de színes. Bár gondolkodtam anno azon, hogy a sima 5-ből ezt vegyem meg:

[link]

Mert ez a szép fekete is szerintem az eddigi legszebb IPhone volt. Kár, hogy a 6-os szériából nem csináltak ugyanilyen fekete színű csodát mert az még szebb lett volna.


De, hogy a lényegre térjek ez a telefon még 2018-as évben is elég gyors volt. Tehát jó sokáig bírta. Utána kezdet el fokozatosan lassulni. És most jutott el odáig, hogy már eléggé használhatatlanul lassú. Bár szinte alapból csak a fortnite az egyedüli olyan játék amit nem visz el. Még mindig. Viszont az internet már lassú. Illetve a Pubg is egyre laggosabb rajta. De nincs komoly probléma. Mivel vettem 2019 év végén használtan. Egy Honor 10-et. Ami szintén jó most jelenlegi telefonnak majd ha lesz új telom akkor pedig másodlagos telónak. De most az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyen telefont érne meg újonnan vagy használtan venni 245-250 ezer forintért? Mivel az ios engem megfogot. Pl IPhone 12 ebből Lilát, Feketét vagy Koralt vennék a zőld nem tűnik olyan szépnek mint az 5C esetén. De lehet, hogy jó lehet esetleg IPhone 11 Pro Max 512gb használtan? Annak a zöld színű változata komolyan olyan csúnya zöld előben is? Illetve az arany változat van olyan szép mint a XS esetén. Csak mert valamennyire nosztalgikus is akarok lenni persze nyilván az IPhone 5C az még akkor is az enyém marad, hogyha teljesen tönkremegy. Az alak nem számít. Az, hogy szögletes vagy lekerkített. Csak, hogy hasonló legyen kinézetben mint az 5 és 6-os széria. Illetve lehetőleg legalább 3 évig támogatott legyen még. Mivel az IPhone 5C akkor kezdett lassulni mikor az ios 12-öt már nem kapta meg.



2022. febr. 15. 20:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Ott a cikk, hogy 2013-ban jött ki te szerencsétlen. Még olvasni se tudsz?
2022. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

"Az szerintetek gáz,"

Az a gáz amit itt művelsz.

Nagyjából a kutyát se érdekli hogy mi van a telefonoddal.

2022. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Még kezdőára se volt 400k annak a szarnak, nem mellesleg akkora bukás volt, hogy kb az egyetlen iphone volt, aminek érezhetően esett az ára az első 2 évben
2022. febr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Alex Fly ***** válasza:

Elég gyenge trollkodás...

Az 5C soha nem volt csúcsmodell; hanem pont az ellenkezője: olcsó tömegtermék...

2022. febr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az 5C mindig is gagyi volt,az 5S volt talán a korában “csúcsmodell”

400.000ft pedig sosem volt.

Kamu kérdés

2022. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
79%
gáz a "zőld"
2022. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!