Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltörték a telefonomat?

Feltörték a telefonomat?

Figyelt kérdés
Iphone 7 plus telefonról van szó. Épp a googlen olvasgattam amikor felugrott egy ablak, hogy feltörték a telefonom és hogy töltsek le egy alkalmazást. Nyilvan nem toltottem le, ranyomtam arra hogy mégse (a “mégse”angolul volt irva ha az szamit a tobbi szoveg meg magyarul. Ideges vagyok hogy ilyenkor mi van. Aggódjak?

2022. febr. 16. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, aggódni mindig remek ötlet. Ettől még a telefonon csak egy felugró reklámot láttál.
2022. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
Ne aggódj,nagyon sok ilyen van,pont azért hogy elhidd és aztán letöltsd,persze a vírust
2022. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem a naptárból jött az értesítés véletlenül?
2022. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Naptárossal is találkoztam kb fél éve, de ez nem az. Beléptem a naptárba de nincs semmi kulonos. Annyi max, hogy be van írva az osszes nemzeti unnep es ezt eddig nem lattam de ez lehet hulyeseg, nem szoktam nagyon hasznalni a telefoni naptarat
2022. febr. 16. 22:55
 5/8 anonim válasza:
83%

Ez nekem egy kicsit buzlik, mert ha kizarolag a google.com-on olvasgattal, akkor ott nem jelenhetnek meg ilyen "hirdetesek". Ezekre a google odafigyel nagyon.


Most ket opcio van.


a, valoszinuleg meg van nyitva kb 40 tabod a bongeszon, es valami idiota oldalra felmentel es onnan jott az "ertesites" - erre gondolnak itt a korabbi valaszadok hogy virus, jogosan. De ez a szerencsesebb eset.


b, az ertesitest a google kuldte el neked, ami viszont hiteles es ebben az esetben valoban valamilyen bejelentkezesi informacioid kiszivarogtak (nem biztos hogy mindegyik, csak valamelyik vagy valamelyek) es errol a google valoban szokott ertesitot kuldeni. Ez a szerencsetlenebb eset. Viszont ha ez van, akkor tanacsos lenne az osszes jelszavadat lecserelni, kezdve a legfontosabbakkal.

2022. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ös észrevételei jók, de mivel csak egy felugró, félig fordított ablakot láttál, nem valószínű, hogy a Google-től érkező hivatalos értesítés. Egy egyszerű vírus-reklám lehetett, ahogy mások is írták.
2022. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

" Iphone 7 plus telefonról van szó."

Annyi baj legyen, ezen már nem tudunk segíteni.

" Épp a googlen olvasgattam amikor felugrott egy ablak, hogy feltörték a telefonom és hogy töltsek le egy alkalmazást."

Ez egy nagyon praktikus módja a vírusos és egyéb fájlok letöltésének, még keresned sem kell, csak rányomni a letöltésre."

" Nyilvan nem toltottem le, ranyomtam arra hogy mégse (a “mégse”angolul volt irva ha az szamit a tobbi szoveg meg magyarul."

Akkor itt nagy valószínűséggel buktad a vírust"

" Ideges vagyok hogy ilyenkor mi van."

Ne aggódj, majd jön másik lehetőség.

" Aggódjak?"

Demokrácia van, alanyi jogod van hozzá.

2022. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és mi van ha a mégse gomb segítségével tölti le a vírust???
2022. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!