Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy m22 jó telefon?

A Galaxy m22 jó telefon?

Figyelt kérdés

2022. febr. 17. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tűnik rossznak.
2022. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Szar túlárazott selejt
2022. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2es miért?
2022. febr. 17. 17:16
 4/16 Zzzoli ***** válasza:

Arra hogy neked jó-e, nem itt kell keresni a választ. Látod a kettesnek nem jó, mert ő valószínűleg prémium kategóriában keresgél, magasak az elvárásai,

anyagi lehetőségei megengedik.

De ha téged nem zavar hogy egy régebbi fejlesztésű, nagyobb csíkszélességű processzor van benne, kisebb felbontású, de ennek ellenére amoled kijelzője van, 70-80k közötti árért megkapod egy megbízható gyártó termékét akkor neked még lehet jó.

Én viszont inkáb azt javaslom hogy olyat keress, amiben már a processzor 6nm csíkszélességű, FHD+ felbontású.

2022. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már meg van rendelve, csak azért tettem fel a kérdést, hogy megnézzem nem döntöttem-e rosszul.
2022. febr. 17. 17:37
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

4/


Nincsenek hatalmas elvárásaim de túl van árazva a samsung.Mondjuk lehet ilyen alap dologra elég,hogy csak netezni meg telefonálni de szerintem A32 alatt nem érdemes nézegetni viszont az is túlárazott.És engem nem érdekel a prémium kategória sőt játszani sem játszok a telefonon csak más egyebet és még a fényképező része ami számít max 100EFt körül vásárolok max ár érték arányban kevés telefon van ide közel és amúgy google camerát használok raw-ban fotózok.

2022. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Zzzoli ***** válasza:
Így már egészen más a leányzó fekvése, kiválasztottad, már ne rágódj azon hogy ki mit mond és jól választottál-e. Egy használható készüléket fogsz kapni, használd, élvezd.
2022. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3/


Szerintem egy nagyon alap telefon,bár lehet netezgetni el lehet vele kérdések az igényeid.Mondjuk egy valami pozitív lehet benn az aku bírása.

2022. febr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Zzzoli ***** válasza:

#4

Sajnos én is látom hogy túlárazottak a Samuk. Ami olcsó harmatgyenge a hardvere. Szerintem a következő nekem sem Samu lesz, sajnos a jelenlegi A70-es telóm lassan kiöregszik, valamelyik nap visszakerestem az Emagos számlát és nem akartam elhinni hogy pár éve mennyi pénzért is lehetett kapni elfogadható középkategóriát, most meg..... :-(

2022. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát igazából most J4+ van tehát ez is jó lesz
2022. febr. 17. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!