Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidja mindenki az...

Miért szidja mindenki az IPhone X-et mái napig?

Figyelt kérdés

Nos nekem IPhone X-em van a mai napig. És semmi bajom nincsen vele a mai napig. Pedig már több mint 3 éve megvan a telefon. És semmi bajom nem volt vele soha. Azokat az embereket még mindig nem értem meg aki azt írja, hogy pl 90 ezerért nem éri meg az árát. Illetve van az az agyhalott. Aki azt írja ide mindig, hogy helyette IPhone XR jobban megéri. Ja, az a ramaty felbontáson, 1 kamera és az IPS kijelzo aztán nagyon megérős. Támogatást pedig az X és a 8, 8 Plus. Is szerintem addig fognak kapni míg az xr, xs. Tehát ez a széria nagyon jól sikerült. Most láthatjuk, hogy a 6S is addig kapta a frissítést ameddig a 7. Na igen de ha valaki nem X-et vesz akkor az már ne vegyen XR-t. Hanem vegye meg az XS-t +20 ezer forint. De szerintem ennyi pénzt bárki össze tud kaparni. Azt 1-2 hónapja valaki szintúgy kiírt egy kérdést, hogy 120 ezerért milyen telot vegyen. És valami másik agyhalott megint oda írta az XR-t. Pedig akkor már bőven lehetett kapni XS-t 120-ért. Bár én az IPhone X-met kB 105-ért árulnám ha most eladnam mivel 256gb-s. Főleg, hogy az aksi is 89%-os. De egyenlőre nem akarom eladni. De az egyetlen dolog ami miatt már kéne új iPhone az a Lidar. Tehát az IPhone 13 Prot tervezem megvenni.

A lényeg, hogy az IPhone X akkor volt a leglasabb amikor kijott. Bár nekem akkor is jól vitt mindent. Ez elvileg a rossz IOS 11 operációs rendszernek volt köszönhető. A leggyorsabb pedig IOS 12-13 rendszeren volt. És nekem ilyen IPhone-im voltak eddig. IPhone 3G, IPhone 5. Előbbi 2017-ben is elég gyors volt. Utóbbi meg még tavalyelőtt is végig elég gyors volt. Imádom a kormos fekete színét. Ezért még mindig meg van s mikor tehetem használom is. Az IPhone 6 az egyetlen olyan készülék amire azt tudom mondani, hogy lassú volt. És fél év múlva vettem helyette egy Huawei Ascend P7-et ami jobb volt. Tehát a 6 az a gyengeseget mutatta úgymond az Applenek.



2022. febr. 19. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Azok szidják akik az életben nem láttak még csak közelről sem iPhonet. Ha láttak, használtak volna akkor nem szidnák, mert tudnák, hogy nagyságrendekkel jobb a fapados foschkotró ócska műanyag droidjuknál.
2022. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
9%

💩 Az Apple beismerte: egy év eltelte után szándékosan lassítják az iPhone-okat

[link]

💩 Az Apple tudatosan lassította szoftveresen a kifutó iPhone-modelleket, hogy ezzel sarkallja az új eszköz megvásárlására a felhasználóit.

🚫 Nekem is konkrétan ez volt, az Ifos folyamat kikapcsolt.

🚫 A saját szobámban ! Nem a szibériai hidegben ! Az aksit így programozták...

💩 És nem csak az aksinál csinálják ezt...

2022. febr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Én láttam, és egy kalap szar az egész. De az ilyen agyatlan nímandoknak pont jó. Fizess csak marha. :D

iphone = a hülyék adója

2022. febr. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem kérdező mi bajod az XR-el, rendkívül kiforrott modell pedig.


Az X. a maga idejében valami olyat lendített mint az iPhone 4, de ezzel együtt mint minden telefonnál kijöttek széria hibák amit későbbiekben javítottak.



Kollégának a X. 2x cserélték teljesen újra 1 éven belül. Először a kijelző besárgult, aztán következőnél térerő gondok és meghalt az alaplap. Már újat készült venni 12 pro maxot (akkor még nem volt 13 pm).


Mikor kapott még egy újat, azóta várja még mi történhet vele.



Nekem i11 van tökre ugyanaz mint az XR de mégse, mert két kamera és sokkal erősebb proci +1gb ram. 1,5 éves és talán egyszer volt egy fagyása de ezen kívül semmi, az új iOS lassított rajta ezt én is észrevettem.

2022. febr. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

Nekem elég sok iphone megfordult már a kezemben, az összes céges az, mindegyikbe belelehet kullantani.


Igazából nem is értem miért imádják ennyire, azonos ár kategóriában majdnem az összes veri, mind minőségben mind tudásban, még ha külsőre szépek lennének, de még az sem.

2022. febr. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mik ezek a kommentek.

Amugy én sem értem,tényleg jó telefon és hatalmas nagy előrelépés volt.

2022. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!