Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné megvenni? Persze...

Megérné megvenni? Persze magyarosítással kérném, ha van rá lehetőség

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 11. 17:18
 1/3 Santo Padre ***** válasza:
Ezzel a telefonnal csak annyi a baj, hogy semmi köze nincsen a Nokiához a formát leszámítva. Gagyi minőség, MTK kínai oprendszer.. Én nem venném meg személy szerint.. Lehet hogy át akarnak verni jópár embert azzal, hogy milyen olcsón lehet tőlük Nokia N97 minit venni.. Ennyiért inkább nézz valami előfizetéses telefont, valamelyik szolgáltatónál..
2010. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nemérné meg. Mert ez egy kínai vacak, és 3hét múlva a kukában kötne ki. Ennyiér már inkább Samsung s5230at vegyél!!
2010. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat! Persze, tisztában vagyok vele, hogy ez egy utánzat.
2010. szept. 12. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!