Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy használjam az air podsomat?

Hogy használjam az air podsomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég vettem egy vezeték nélküli fülhallgatót nem iphone készülékemhez.Valaki tudna segíteni hogy üzemeljem be?Ugyanis nem csináltam még ilyet,és hiába olvasok utána,nem tudom beüzemelni😅

Előre is köszönöm a segítséget!



2022. febr. 19. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Vidd vissza, mondd, hogy hülye vagy hozzá, kéred vissza a pénzed.

A telefonod add le egy kis gsm üzletben, netet köttesd ki.


Megoldódnak a problémáid.

2022. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
30%
Vedd ki a töltő tokból, majd kapcsold be a telon a bluetooth és keresd ki a füles nevét majd menj rá. Ha jól csináltad összekapcsolólodd.
2022. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha Apple Airpods, akkor van a bölcsőn hátul egy gomb. Azt megnyomva lehet nem iPhonehoz párosítani.
2022. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen ahogy az előttem lévő írta. Van hátul egy gomb amit addig kell lenyomni míg az a villogó ami a töltő tok belsején van el kezd vilogni fehérre, aztán enged el és párosíthatod.
2022. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket,meg tudtam oldani,csak kicsit vaksi voltam😆
2022. febr. 19. 22:17
 6/6 anonim válasza:
0%
Pont hogy nem a fiatalok életképtelenek xd nem talalkoztam meg olyan fiatallal aki egy airpodsot ne tudott volna osszeparositani egy telefonnal, de mindegy, lehet en vagyok rossz kornyezetben. "Arcuk van, de butak" Itt nem tudom, hogy mire gondoltal de ezzel csak magad akarod nyugtatni, hogy te jobb vagy, pedig nem:(
2022. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!