Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy A52s 5G...

A Samsung Galaxy A52s 5G telefon szerintetek még egy jó telefonnak fog minősülni 2022 szeptemberében, vagy szeptemberben annál újabb telefont éri meg venni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 20. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mi az hogy újat éri meg venni? Mit gondolsz, szeptemberre olcsóbb vagy jobb telót kapnál helyette?
2022. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt arra gondoltam hogy szeptemberben megéri-e A52s 5G-t venni vagy az akkor meg megjelenő bármilyen telefont pl a53
2022. febr. 20. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Majd előveszem a josgombom
2022. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig van újabb. Ezért sose vedd meg a régit, hanem várd a következőt.
2022. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az a53 március környékén jelenik meg, ha jól tudom, a52s 5g október környékén jött, szóval a53s is október környékén várható majd.


Megérheti az a52s szeptemberben is, ha pl az ára 90-100k körül lesz, az új a53s meg 160-180k, főleg ha sok újdonságot nem hoz.

2022. febr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Néha az új valamiben gyengébb, mint a régi volt, de ettől függetlenül is hülyeség ezen gondolkodni. Ha nem tetszik, add el, de csak azért lecserélni, mert "régi", hülyeség.
2022. febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Bármelyik mai telefon sci-fi-nek minősült volna 40 évvel ezelőtt. Mi változott? A gondolatok a kérdező fejében, amit elvárásnak hívnak. Ettől függ, hogy jó telefon-e valami vagy sem.

Elvárás akár lehet az is, hogy lehet-e hozzá csillám pónis tokot venni.

Szóval nem tudjuk hogy neked mi az ami jó, és mi éri meg.

Nekem pl. tavaly megérte használtan az A72, mert az elvárásaimat árban és tudásban is hozta, majdnem fele áron vettem mint a bolti ára volt.

2022. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!