Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iPhone-t venni, vagy...

Megéri iPhone-t venni, vagy jobb egy hasonló árkategóriájú Androidos telefon?

Figyelt kérdés

Szerencsére megengedhetem magamnak, hogy bármilyen nehézség nélkül vehessek magamnak egy csúcskészüléket, mivel napi szinten használom a telefont, szinte laptop helyett is már, ezért fontos, hogy megbízható legyen, és hajlandó vagyok ezért megfizetni a felárat.


Egyáltalán nem a felvágás a célom, meg a menőzés az új telefonnal, régebben egyértelműen megvettem volna az iPhonet annyira verte a mezőnyt, ez a mai napig így van? Vagy már kvázi mindegy, hogy melyiket veszi az ember ebben a kategóriában?


2022. febr. 21. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyrészt nem megbízhatóbb az iphone, másrészt ha androidot használtál eddig, akkor meg kell szokni a logikáját.
2022. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

"jobb egy hasonló árkategóriájú Androidos telefon?"

Nem... a 2022-es droidokat kb a 2019-es iPhonekkal lehet egy lapont említeni.

2022. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Valamiben az iPhone a jobb, másban az Android. Pl az iPhone biztonságosabb de ez azzla jár hogy elvesztesz pár fukciót. Pl androidon tudsz telepíteni egyedi alkalamzásklienseket, vagy más alkalmazásokat ami a Play áruházban nincs benne. Ott van például a Gcam amivel nagyon jó képeket tudsz csinálni.


Ha csúcskészüléket veszel legyen az iPhone vagy Android, csúcsminőséget kapsz. Neked kell eldöntened hogy melyik tábort erősíted. Én androidos vagyok, mert nem volt olyan iPhone ami megfelelt vola az összes igényemnek.

2022. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

2/


Minek ez a feszültségkeltés?

2022. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár annyira szerintem nem veri annyira meg a többi gyártót, például a Samsung kezd felzárkózni szoftveres támogatás terén lassan de biztosan.
2022. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

"például a Samsung kezd felzárkózni szoftveres támogatás terén"

több mint 12 év után még csak most KEZD?? :DDDDD Én erre nem lennék büszke!


Látom nem tetszik amit írtam... de hát ez van. Az S22 ultrát rommá veri az iPhone 13 Pro Max, pedig majd fél évvel újabb telefon. A kisebb akksival is sokkal tovább bírja az iPhone...

A huavei P50-be az előző évi proci került, 5G nélkül. És még ment a sírás annak idején, hogy mikóleszmáazájfónba'ötgééé??

Sorolhatnám még, de minek, úgysem lehet értelmet verni a fejetekbe. A nyilvánvaló, számokkal alátámasztott adatoknak sem hisztek.

A mostani csúcsdroidot a 11 pro maxhoz lehet csak hasonlítani.

2022. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

6/


Mit jelent a rommá veri?Te is ilyen versenyszellem ember vagy mindig tiéd az utolsó szó vagy mi?Tudod hányakat nem érdekelnek a nyers adatok amik le vannak írva vagy tesztelgetik.Normál felhasználó észre sem veszi a te rommá veri dolgodat.Én sose néztem mi ver mit rommá mert nem érdekel de pl vannak olyan emberek mondjuk megveszik a drága videokártyákat tuningolják és azzal dicsekednek,hogy bibi az enyém mennyivel jobb vagy gyárilag mennyivel erősebb.Közben meg normál felhasználó megveszi elindítja a játékot és láss csodát gyönyörű míg amazok meg az erőt fitogtatják.

Oké levettük te utálod az androidot,biztos van aki utálja az iphonét gondolom olyan embert szeretnél ha visszaválaszolna ,hogy húzhasd az agyát.Én pont leszarom iphone vagy android de az egyik amúgy is telefon a másik meg operációs rendszer :D

Szóval ios vs android :)

2022. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt elvekről van szó kéremszégyen!

Nem utálom a droidot, csak attól van herótom, hogy hirdetik, hogy az milyen jó. Aztán közben meg mint az adatok, mind a használat során szerzett tapasztalatok alapján nem igaz amit állítanak. Ha valaki a rosszindulat vezérel akkor azok a droidfanok! Nézz vissza a kérdések között hogy milyen anyázás, sírás-rívást tudnak rendezni ha valaki be meri sározni szeretett készüléküket. Ahelyett, hogy itt osztod az észt, menjél és vegyél a telefonodba egy normális akksit amit nem csak 0-ról lehet tölteni.

2022. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, sok ilyen egybites fanboy van, nem éri meg a billentyűzet-kopást.
2022. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8/


Csak az iphonének van 0%-os baja :D

2022. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!