Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Airpods akkumulátor?

Airpods akkumulátor?

Figyelt kérdés
Tegnap vásároltam egy második generációs airpodsot, és az akkumulátoráról szeretnék érdeklődni, ugyanis még nem használtam hasonló készüléket. Az idő elteltével romlani fog az akkumulátora ugyanúgy, mint az iphoneoké? Illetve ha igen, hogyan kell helyesen tölteni? Nem okozok e gondot vele, ha pl 40ről töltöm 100%ra, stb. A válaszokat előre is köszönöm :)
2022. febr. 21. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanaz az akku van ebben is mint az iPhoneban, vagy más telefonban, laptopban, tehát természetesen tönkre fog menni. Az én 1-es Airpodsom már csak 30-40 percec bír sajnos... 3,5 éves.

Teljesen mindegy hogyan töltöd, nem érdemes állandóan figyelgetni mennyin áll a töltés, ígyis-úgyis tönkre fog menni.

A füleseknél nem is tudod megállítani a töltést, csak ha kiveszed a bölcsőből őket. Annak meg mi értelme van?

Használd, élvesd amig működik!

2022. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után érezted az akkumulátor romlását? Nagyon szépen köszönöm a válaszod!🥰
2022. febr. 21. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
kb 3 év után. Gyakorlatilag 3 hónap alatt térdelt le így... De csak a fülesek. A tok az még bírja.
2022. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Huha, akkor azért sok ideig fogom tudni használni! A válaszod mégegyszer nagyon köszönöm! :)
2022. febr. 21. 19:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!