Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire gyakori jelenség a...

Mennyire gyakori jelenség a beégés az amoled kijelzőknél?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy galaxy a71 telefont. Nagyon tetszik az egész telefon, de olvastam, hogy ezek a kijelzők be tudnak égni.Egyébként 1évig használták és most van még rajta 1év garancia. Én kb 2évig tervezem használni, szerintetek ez idő alatt lehet probléma a telefonnal?

2022. febr. 22. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
100% Egy idő után mindegyik beég.
2022. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Adaptív fényerő mellett szerintem nincs vele gond. Én 3 éve használok egy s10-et, a mai napig nem égett be.
2022. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek kb 3 évet kibír egy amoled kijelző? Jelen esetben az a71 ben
2022. febr. 22. 15:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért a lepontozás? Minden oled beég egy idő után...

Attól függ hogyan használod. Ha sokat mutat egy adott képet a kijelző akkor hónapok alatt is be lehet égetni.

2022. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hűha, értem. Gondolkozom még a redmi note 9 pro-n is, de jelenleg is redmi note telefont használok és nem igazán jön be a rendszer. Pár éve volt egy samsung telefonom, sokkal jobban bejött az egész, de nem biztos, hogy megéri a kockázatot. Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld!
2022. febr. 22. 16:18
 6/7 Zzzoli ***** válasza:

Nem kell félned, nem lesz vele gond. A szoftver is védi a jelzőt, ha maximális fényerőre rakod, akkor bizonyos nem túl hosszú idő után lejjebb veszi, ahogy melegszik a kijelző.

Láttam már beégett kijelzőt, de nekem és a családban még egyik amoled sem égett be, pedig a gyermekeim igencsak intezíven használják.

2022. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt szívvel tudom ajánlani a telefont. Igaz nekem A70-es készülékem van 2019 óta, de nincs baja a kijelzőnek. Szerintem nyugodtan vedd meg
2022. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!