Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi note 11S...

A Xiaomi Redmi note 11S telefont megéri hosszú távra megvenni?

Figyelt kérdés

Először is megéri a felárat a 8gb ramos verzió. Tehát később jól jöhet az a +2gb ram? Bár az már nem igazán van benne a keretembe. De hogyha jól jöhet akkor. Rafizetem az a +10-15 ezer forintot. Mert a 128gb tarhelyen igyis úgyis gondolkodom. Mégis milyen telefon lehet gyors, lehet rajta játszani. Akadasok nem nagyon lesznek stb, jól fut rajta minden alkalmazás? Illetve jó aksija van? Lehetőleg ebbe a 11-es szériába már a kamera sem lesz olyan pocsék ha bele nagyítok mint a korábbi Redmi és Poco telefonokba.


Egyébként jelenleg egy Redmi 9T 4gb használok. Ami igazából jól működik a mai napig minden tök jó benne. Kivéve a kamerát. Nem is az mert ha nem nagyítok bele akkor jó. De egyébként pocsék tud lenni. Akkor is ha Elég gyors is. Bár néha voltak nagyobb megakadások vagy ritkán, hogy hosszú ideig tölt valamit. De mostmár gondoltam ideje lenne cserélni egy jobb teljesítményre ezt a telefont. Mivel még mindig jó a Redmi 9T. Bár már néha egyre jobban érzem, hogy a 4gb ram kevés. Újra tölt az alkalmazás néha. Mostanában többet is gondolkodik a telefon. Ritkán még mindig de egyre gyakrabban előfordul, hogy valamit nem akar betolteni vagy sokáig tölt. A játékok jól futnak. De pl a fortint grafikáját mostanában néha lejjebb kell vennem magasról. Bár Jó is, hogy anno ezt vettem mert erősebb mint haverom note 8T-je. De ennél már elvileg a sima 9 és 9C is jobb. Mivel először azt akartam venni. És az ráadásul sokkal bugosabb is lett volna. Azonban ha már van lehetőségem most drágább ár kategóriában telefont venni. Akkor jó lenne a Redmi Note 11S ami ráadásul új hardvereket is kap.



2022. febr. 23. 14:13
 1/4 anonim válasza:
71%
Nem éri meg.
2022. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Röviden nem lett jó.


Olvasd el a tesztet:

[link]


Hosszú táv nem 2 év. Hanem több.

Olcsó telefonok 2 évre vannak tervezve.

Xiaomi is ugyan arra az útra lépett hogy az árakat el kezdte felfelé nyomni. Huawei is így kezdte de azok jóval jobb telefonok voltak.


Lényeg hogy a Note 11 jobb ár érték arányban. Jelen árazás mellett.


Ha a kamera a fontos akkor Mi széria vagy más gyártó.

redmi note 11 széria kamerái nem acélosak.


Samu A52s árában majdnem, hát az nagyon nem jó.

Samuban ugye optikai stabilizátortól elkezdve minőségi szenzorokon keresztül, olyan sw van ami így egyben 120k környékén majdnem mindenkit esélytelenné tesz. 778 snapival. HA már többet fizetsz érte akkor ne Xiaomi legyen.

Igen tudom 90k de szürke importban, vagy csájnából rendelve, nó garanciával, a Note 11s. Garanciával boltból 100k + lesz indításnak.


6-8Gb ram között nem sok különbség van.

2022. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Én ismerek olyan embereket akik Xiaomi redmi 6-7 telokat használnak mai napig. És már 3-4 éves a telojuk. És még olyat is aki Redmi 2-öt használ.

Azért a Note 11S-t akarom megvenni mert elvileg jobb benne a processzor tehát gyorsabb és még egyéb dolgok is úgy tudom benne vannak amik szintén jobbak.

2022. febr. 23. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:

3:

Az hogy van aki sokáig tudja használni a redmiét az nem azt jelenti hogy mindenki sokáig tudja használni. Én 3 -at fogyasztottam el 5 év alatt másodlagos telefonoknak. Családban meg volt aki ez alatt ugyan azt használta. Ettől még 2 évre tervezik. 1 év támogatással.


11S ben egy MTK G96(2021 ből) cpu van ami a G95(2020 ből) tovább fejlesztett modernizált változata. Ettől használható de öreg nem modern proc. sima 11 ben a Snapi ugyan gyengébb de modernebb. Ez majd idővel válik el hogy melyik bírja jobban az éveket. Játékra a snapi lesz a jobb.

Nem rossz választás a G96 de ennyi pénzért ez drága 60-80k körül ez elfogadható de 90-110 ért nem. Ha a 8Gb változatért akarsz 110-120k kiadni az nagyon sok.


125 ért az A52s kelleti magát 778 snapival. Úgy 2x gyorsabb a G96 nál, Kamerában nem összemérhetőek. Ott a teszt olvasd el.


20k val alacsonyabb áron ez jó vétel lenne ha a HW paramétereit nézzük csak. Sima 11 jobb vétel. Illetve még 2 hónap ameddig hivatalosan lesz MO -n.

2022. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!