Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone oldalára (online...

A Vodafone oldalára (online ügyintézés) hogyan lehet belépni? Ahogy régen lehetett, úgy nem enged belépni. Felajánlja, hogy készítsek új jelszót, de ha megadom az új jelszót, nem lép tovább. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Hívtam az ügyfélszolgálatot, de mivel nem volt kedvem 1,5 óráig várni az ügyintézőre, letettem.

Vagy most már hamarabb felveszik? Mit tapasztaltatok ezzel kapcsolatban?



2022. febr. 23. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de nálam megváltoztattam a jelszót és azóta beenved.
2022. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem lehet új jelszót készíteni, fent leírtam, hogy ott van egy hiba. Számítógépen és az alkalmazásban is ugyanezt csinálja.
2022. febr. 24. 08:40
 3/5 A kérdező kommentje:

Azóta sikerült beszélnem a Vodafone ügyfélszolgálatával telefonon.

Hátha érdekel másokat is, hogy milyen információkat kaptam - leírom.


Az ügyintéző hölgy elmondta, hogy annyira sokan jelezték az elmúlt időszakban, hogy nem működik a belépés, hogy most csinálnak egy javítást, ami a hölgy szerint kb még 3 napig fog tartani, de külön hangsúlyozta, hogy pontos időpontot erre nem tud mondani.


Tehát javítás alatt van az oldal (arra nem kérdeztem rá, hogy más funkciókat is érint-e ez a munkálat, ez a kérdés csak most jutott eszembe).


Egyenlegfeltöltést lehetett csinálni, ahhoz nem muszáj belépni.

2022. febr. 24. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
3# volt egy óra türelmed?
2022. febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
😉😉
2022. febr. 24. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!