Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri vidéken venni telót...

Megéri vidéken venni telót vagy Budapesten vannak jobbak (Budapestiek véleményét)?

Figyelt kérdés
Úgy értve hogy majd szerenék venni érintőképernyőset, és nem úgy vidéki vagyok hogy falusi, hanmem székesfehérvári, nagy város, van pár telós szaküzlet, de megéri ott venni vagy Budapesten jobbak mewg minőségibbek, nem úgy hogy lemegyek a piacra és akkor ott kiválasztom a legolcsóbbat, hanem szaküzletbe, ha meg tudtok ilyet ahol jó érintőképernyőseket lehet venni akkor mondjátok már meg hogy mi az?
2010. szept. 12. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik módszer sem túl jó.

Én így szoktam nagyobb értékű dolgot venni: körbekérdezek ismerősöket, akinek van, hogy mi a tapasztalata, ha lehetőségem adódik, ki is próbálom. De elsősorban arra koncentrálok, hogy mi az, ami nagyon fontos és mi az, ami nagyon kényelmetlen egy adott termékben. Aztán körülnézek az interneten, és igyekszem leszűkíteni a kört, amennyire lehet, hogy max. pár termék maradjon. Ha nem tudom magamtól, akkor fórumokon utánaolvasok, hogy egy adott típusról mik az emberek tapasztalatai.

Szintén interneten megkeresem, hogy az adott termékeket hol lehet a legolcsóbban megkapni. Majd döntök. Ha végképp nem megy a döntés, akkor elmegyek boltba és kipróbálom őket, csak nem ott veszem meg, de őszintén szólva eddig mindig sikerült egy típusra szűkítenem a listát (ilyen telefont ugyan még nem vettem, de pl. laptopot ezzel a módszerrel többet is). Ha neten nézed, akkor a legnagyobb választékkal találkozol, valamint nem egy eladó segít neked, akinek sokszor gőze nincs a dologról, csak rád akarja sózni, hanem olyan vásárlók, mint te.

Ja és végül persze ott veszem meg a szimpatikus terméket, ahol a legolcsóbb. Ilyen összegnél már rendelni is érdemes, mert valószínűleg nem lesz szállítási költség.

2010. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pesten nagyobb a választék, és olcsóbban, mint vidéken.
2010. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Pesten jobban megéri, mert tényleg nagyobb a választék, és néha nagyon sokkal olcsóbb! Láttam olyan telefont, ami valahol 110ezer ftba került, BP-n meg 78ezer!!

Szóval inkább Pesten vegyél telefont! :)

2010. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!