Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha üzenetet akarok küldeni...

Ha üzenetet akarok küldeni valakinek MESSENGEREN akkor miért írja ki narancssárga színnel, hogy ,,az üzenet nem lett elküldve biztonsági vizsgálatot kell csinálni'' ez miért van?

Figyelt kérdés
Fontos lenni köszönöm.

2022. febr. 25. 15:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Fontos lenne légyszi valaki segítsen 🥺🥺🥺🙏🏼🙏🏼🙏🏼
2022. febr. 25. 17:36
 2/9 anonim ***** válasza:

mindenkinél ezt csinálja?

ha igen, valószínűleg korlátozás alá került a fiókod, a facebook súgóban vagy az értesítések menüben biztos van erre vonatkozó rész (kellene lennie)

2022. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És 2-es válaszoló nem tudsz nekem mondani példákat hogy mitől kerülhetett korlátozás alá a fiókom?
2022. febr. 25. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
pl sokan jelentettek vagy feltörték a fiókod, gyanús linkeket küldözgettél...
2022. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. febr. 25. 19:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Még írhat bárki más választ ha tud
2022. febr. 25. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy ukrán a felhasználói fiókod
2022. febr. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már nem írja ki azt a messengerem. Köszönöm mégegyszer a válaszokat.
2022. febr. 28. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én el küldtem ismerősömnek egy videót a háborúról ami abba a videóba volt nem részletezném és hát nem igen volt benne kitakarva semmi és nem küldte el gondolom ez is egy ok hogy olyan tartalom


De érdekes hogy ugyan ezt a videót aki nekem küldte neki engedte

2022. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!