Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is, akinek Samsung...

Másnak is, akinek Samsung Galaxy A71 készüléke van, sokszor lefagy a kamera?

Figyelt kérdés
Mikor megvettem, minden szép és jó volt, de az utóbbi egy évben akárhányszor használom a kamerát, lefagy. Van, hogy egyszerűen befagy, nem reagál semmiféle érintésre, és van, hogy csak az alkalmazásból nem enged ki, hiába nyomogatom a ,,home" gombot. Amikor befagy és nem reagál semmire, addig sem jutok el, hogy egy fotót csináljak, megnyitom és lefagy. Olyat is sokszor csinál, ha filmezek, hogy simán ,,elfogy az FPS", a videóban, amit készít, 10-20 FPS-nél több nem lesz, ellenben a hanggal minden rendben. Más alkalmazások is lassabbak, pl. Pokémon GO, de a legírritálóbb a kamera. A telefont már 2-szer ,,újratelepítettem", de semmi sem javult. Hogyan orvosolható ez a hiba?
2022. febr. 26. 20:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem
2022. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem sosem. A frissítéseket megkapta?
2022. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Neken nem csinált ilyeneket :)
2022. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, megkapta az összeset.
2022. febr. 27. 10:07
 5/13 anonim ***** válasza:
nem
2022. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Samsung szervizben mit mondtak?
2022. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még nem vittem el. A probléma azóta is fennáll, keresgéltem, de nem találtam rá megoldást.
2022. márc. 13. 14:11
 8/13 A kérdező kommentje:
Megint kezdett előjönni ez a probléma, újratelepítéssel még nem próbálkoztam, mert nincs kedvem mentegetni megint az adatokat. Amikor frissítettem Android 12-re(május körül), pár hónapig megoldódott a probléma, de most megint kezdett előjönni. A tárhely akkor is és most is tele volt(120 GB van lefoglalva), de még van üres hely. Nincs beállítva semmiféle tömörítés. A videókat általában átrakom számítógépre, mikor van egy kis időm, amúgy sem szoktam telefonon nézni őket. Gépen is idegesítő, mikor néha elfogy az FPS és szaggat.
2022. nov. 5. 12:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az rossz hatással szokott lenni az android rendszerre ha kevés a tárhely. Nekem A41 van és amikor majdnem tele volt akkor érdekes dolgokat csinált a telefon. Raktam egy memóriakártyát meg leszedtem egy csomó dolgot a gépre. Így most jónak néz ki.
2022. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Holnap megpróbálom letörölni a felesleges alkalmazásokat. Van egy másik dolog, amit elfelejtettem leírni: Az egyik legzavaróbb hiba, ami most, pár perce jött elő másodikszor, hogy random lefagy a telefon, nem reagál semmire, csak a force restartra. Kb 2 hete jelentkezett először, akkor itthon kellett hagyjam, nem tudtam elvinni magammal suliba, mert pont reggel történt és nem tudtam kikapcsolni az ébresztőt. Végül egy nálam okosabb elmondta, hogy mi ilyenkor a teendő. Most nem vártam vele fél napot, hanem pár másodperc után újraindítottam.
2022. nov. 5. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!