Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi bootloop megoldás?

Xiaomi bootloop megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy Xiaomi Redmi note 4X telefonom, egyik naprol a másikra elromlott. Bootloop a problémája. Elindul ha bekapcsolom, be is tölt a zárolt képernyőig de aztán egy másodperc(még a pin kódot sem tudom beírni) múlva már kezdi a bekapcsolást előröl. Vannak rajta nem mentett adatok ezért nem akarok gyári visszaállítást ha nem muszáj. Már szét is szedtem, lecsatoltam az akkumulátor csatlakozót az alaplapról, majd kis idő után visszacsatoltam és összeraktam de ugyanúgy bootloop-ol. A recovery menüt behozza, a flashboot-ot nem ott is bootloop-ol. Az asztali hivatalos szoftvernél hiába akarnák adatot menteni egyszerüen nem látja usb kábeles kapcsolattal a telefont. Mit lehet tenni? Mindenképp szervíz?
2022. febr. 28. 00:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!