Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy A22/A32 4G...

A Samsung Galaxy A22/A32 4G jó telefonok?

Figyelt kérdés
Tehát nem az 5G-s modellekről beszélek amikben olyan rossz a kijelző. Az A32 5G az szerintem elég gyors. Csak csak azért nem azt veszem meg mert eleve a TFT kijelzővel sincs bajom. Csak amikor olvasok+gőrgetek. Ezért gondoltam elég lesz a 4G modell is amiben bár picit gyengébb a CPU jó a kijelző és még a 6GB ramos modellek is elég jó áron vannak. Xiaomit meg isten ments, hogy vegyek. Mivel a Xiaomi Redmi Note 7 3gb-vel eléggé megszivtam. Akadozik, random bezar dolgokat, nem megy rajta normálisan a pubg. És hamar meg is halt. És elvileg a Poco M4 sem jobb. Viszont a Samsung Galaxy A6 sokkal jobb még most is.

2022. febr. 28. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát igazából ezek a (belépőszíntű)telefonokat nem ajánlom játékra..

Ezek inkább hívások fogadására, instárra lehet kihelyezve.


Ezek a Samu telefonok meg végképp, 1. túl vannak árzva, de nagyon..


Ha megvan a Xiaomid még akkor álítsd vissza gyárira, ( feltéve ha nem tetted fel az újabb MIUI updateket) és mehet a Xioami bloatware.. Nem rossz telefon, de tudni kell a határokat.


Xioami azért a pénzért azért jobbat add, mint a Samu.

2022. márc. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!