Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi A3 telefonnal más...

Xiaomi Mi A3 telefonnal más tapasztalt problémát? Elsősorban a wifi hálózatra való csatlakozással van gondom.

Figyelt kérdés
Egy csomószor rajta van a hálózaton, de egy időre azt írja hogy nincsen internet a hálózaton. Az asztali gépem kéébelen van csatlakoztatva, azon fixen van net. Először azt hittem a wifihálózattal van a baj. Cserélve lett a modem, a router, átállítottam WPA2-ről sima WPA-ra a routert. Kerestem egy olyan channelt a wifinek, amit a szomszédok nem használnak. Még mindig megvan a hiba.

2022. márc. 1. 14:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Már mindent átállítottam és lecseréltem, gondolom csak a telefonnal lehet a hiba. Egyébként Vodaafone otthoni netem van, de kétlem hogy a szolgáltatónál lenne a hiba hiszen az asztali gép stabil, meg már kijött egyszer egy szaki is és netem talált hibát csak modemet cserélt. Más tapasztalt hasonlót Xiaomi mi a3 telón?
2022. márc. 1. 14:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta áll fent a probléma? Próbáld frissíteni az android oprendszert.
2022. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 éve, azóta már rengetegszer frissítettem. Meg alaphelyzetbe allitottam a wifi beallitasokat, meg ujra frissitettem. Nem jott be. 😢
2022. márc. 1. 15:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Már a vodafone szerviz is kint volt. Még a szomszédokkal tudnék beszélni hogy náluk van-e probléma. Caak hát nem ismerek senkit, meg a lépcsőház fele nyugdíjas.
2022. márc. 1. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mi a3 van de nekem csak ha messze vagyok rosszul érzékeli. Nekem mindig van net ha nem vagyok túl távol
2022. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem a telóval lesz a gond. Azóta rájöttem a modememmel meg a routeremmel volt a baj. Bonyolult de egyelőre úgy néz a teló jó, minden más volt rossz.
2022. márc. 2. 11:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!