Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megint IOS telom legyen vagy...

Megint IOS telom legyen vagy próbáljam meg most a drágább Androidot?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy 3 éves IPhone X-em. És alapból szeretném cserélni mivel, hogy az egész telefon mikor meg vettem már akkor sem hozta azt az igazi Apples Wau teljesítményt mint anno pl az IPhone 6S Plus. Csak a teljes képernyő volt benne jó. És semmi más nem volt annyira gyors Applehoz képest még ios 12-ön sem. Anno is az volt, hogy az IPhone 6 széria csak nagy lett a 6s amit még jó, hogy megvártam gyors is. És csodásan elvoltam még utána is egy évig még az IPhone 3gs el. Inkább most is az XS-t kellett volna megvárni. De nem csak ez a baj. Hanem mostanában meg elkezdte fel hívogattni a segélyhívot, az IPhone X. Csak úgy ahogy a Huawei Y7 2019 is ezt csinálta 2,5 év után. Jelenleg pedig egy szoftver hibás Xiaomi Mi A3-mat használok. Ami már akkor hibás volt amikor újonnan megvettem. Megnyitok egy alkalmazást és teljesen random bedob egy másikba. 😕


Tehát most ezek a telefonok vannak tervbe.

Google Pixel 6

Samsung Galaxy S21+

OnePlus 9 Pro

Samsung Galaxy Note 20

Asus ZenFone 8

ZTE axon 30

Oppo Find X3 NEO

Esetleg még ezek. Bár ezektől a gyártóktól ugye mostmár én félek :

IPhone 12

Xiaomi Black Shark 4

Xiaomi 11T Pro

Xiaomi Mi 11

Huawei P40 pro



2022. márc. 7. 14:45
 1/10 A kérdező kommentje:
A keretem az maximum 260 ezer forint!
2022. márc. 7. 14:45
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

"elkezdte fel hívogattni a segélyhívot, az IPhone X."

A 3GS óta csak iPhoneom van és soha egyik sem hívott fel senkit csak úgy. A segyélyhívót meg főleg nem. Nálad lehet valami probléma... Nem lehet hogy a tok nyomja az oldalsó gombokat? Vagy beragadtak a gombok, mert leöntötted sörrel, kólával?

2022. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem öntöttem le semmivel. És a tokot csak az itcán teszem rá. És itthon is felhívta a segédhívot. És halottam ilyeneket 3 éve kb, hogy valakinek szintén ugyanezt csinálta az IPhoneja. Vajon a 12-nél is fennt állnak ezek a veszélyek. Mert ez az IPhone X a Fortnitet nem képes magas beálítás mellett normálisan futattni.
2022. márc. 7. 15:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Sony-t is nézhetsz mert a szoftverje betonstabil csak kicsit borsos ára van.


Sony Xperia 1 III 5G 256GB 12GB RAM Dual Mobiltelefon

Sony Xperia 1 II 256GB Mobiltelefon

Sony Xperia 1 III 5G 512GB 12GB RAM Dual Mobiltelefon

Sony Xperia 10 III 128GB 6GB RAM Dual Mobiltelefon

2022. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Iphone 12
2022. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

az a baj hogy túl sok az opció és ha magamnak kéne választani androidot akkor énis azokat a samukat vagy oneplust választanék

többit már nem

2022. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Azért a Sony nem rossz annak a legjobb a szoftverje android téren a többi egy idő után beszokott lassulni főleg ezek a noname vackok mint oppo, realme stb
2022. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

régen volt androidom

6 éve iphonet használok

sony telefonokkal annyi a tapasztalat ami régen volt a tipo( tényleg szar volt) meg az M ami ugyszintén szar volt

40 ezer volt anno de egy középsulis zsebpénzének azért az se volt kevés xd

xiaomi , oppo, realme telókat akkor probálnám ki ha ingyen kapnám alapjáraton félve adnák ki a pénzt mert nem tudom milyen

samsung meg elég népszerű és nem hallani rá hatalmas panaszokat

2022. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már megint lepontozták a 4-est aki jót ajánlott. Tényleg megbolondult itt a sok szifonxiamoi fan?
2022. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 z1 compact betonstabil volt 7 évig. Samsungnál is vannak selejtek amúgy pedig az se rossz márka
2022. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!