Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyn győzzem meg szülimet...

Hogyn győzzem meg szülimet hogy vehessek magamnak egy telefont?

Figyelt kérdés
Oda kellett adnom hugomnak mert földhözvágtam az övét (előtte fejemhez vágta) 0,5 éve nincs telefonom (szüleim nem engedik hogy vegyek).Csak laptop otthon.Nem tudom felhívni osztálytársaimat rokonaimat,fotózni nem tudok; Szerintetek ez baj?

2022. márc. 8. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Elég ostobák a szüleid, hogy nem engedik, hogy legyen telefonod...!

Sajnos, a mai világban elengedhetetlen a mobiltelefon! Arra nem gondolnak, hogy kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy az életedet menti meg a telefon...?

Például, lehet akármilyen baleseted, amikor súlyosan megsérülsz és mentőd kell hívnod!

Vagy megtámadhat, üldözhet valaki, amikor szintén életet menthet a telefon!

Mondjad el ezeket neki!

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de iszonyatosan felelőtlenek, buták a szüleid, hogy ezekre nem gondolnak!

Aztám utána hiába marhátá őket a bűntudat, hogy miattuk nem tudtál mentőt hívni és miattuk haltál meg!

2022. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért hozzá teszem hogy nem vagyok valami jó gyerek, de a telefon tényleg elengedhetetlen!
2022. márc. 8. 20:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sztorit mintha már olvastam volna. Azóta sincs telefonod?
2022. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja, már régebben is feltettem.
2022. márc. 8. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
2022. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez az
2022. márc. 8. 20:59
 7/13 A kérdező kommentje:
adnátok indokokat hogy miért lenne jó egy telefon?
2022. márc. 8. 21:01
 8/13 grafno ***** válasza:
100%
30ert veszel 1t és elteszed hogy ne lassak
2022. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ellenzik a szüleid akkor esetelg vehetsz titokban egy butafont, azt el tudod rejteni esetleg...
2022. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
korod nemed?
2022. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!