Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite-on ezt hogy...

Huawei p9 lite-on ezt hogy kell beállítani?

Figyelt kérdés
Amikor a hangot akarom le vagy fel nyomni akkor mindig azaz értesítési csengőretket akarja, mikor én nagyon nem azt szeretném, hanem a médiát. Hol lehet ezt beállítani hogy ne azt a retket állítsam elsőre hanem a médiát?

2022. márc. 9. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom, nem tartozik ide, de kettővel a mostani előtt volt pontosan ilyen telefonom, ha jól emlékszem, 2016-ban. 6 éves telefontól pedig ma, 2022-ben nem szabad csodát várni(elszáguldott felette az idő). Amúgy külön csuszka (potméter) kellene legyen a Médiának (csengőhangok, zenék, filmek), és külön-külön csuszka (potméter) az ébresztésnek, a csengetésnek,stb.
2022. márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016-tól 2019-ig használtam. Szóval igencsak idejétmúlt ez a készülék.
2022. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szabó Zoltán 47 válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, de furcsa hozzáállás, hogy ami régi az rossz. Attól, hogy valami régi, még nem feltétlenül rossz. Gyerekeimnek is azt magyarázom, hogy egy készüléket azért mert régi és kijött az új verzió, még nem feltétlenül kell lecserélni, akkor ha az új funkciók használatára nincs szükség. Nekem az 5 éves telefonon, arra amire én használom (telefonálás, e-mail, mesenger, fényképezés, navigáció, bankolás, hirtelen nem jut eszembe több, de szerintem még egyebekre is használom) tökéletesen megfelel. Szerintem, ha most vennék egy 500 e Ft.-os telefont azt sem használnám másra, még akkor sem ha 20 olyan funkciója van, ami a mostani telefonomon nincs.

Más nem idetartozik, de én például 2003-as office programot használok. Sokan ezen is elszörnyülködnek, pedig tökéletesen működik windows 10 alatt is, és a napi munkám során még soha sem vettem észre, hogy bármilyen kapott word vagy excel fájlt ne tudtam volna megnyitni vele. Pedig napi gyakorisággal használom ezeket az alkalmazásokat.

A háztartási gépekről nem is beszélve. 30-40 éves háztartási gépek, még úgy lettek megcsinálva, hogy ma is tökéletesen működnek. Ha mégis elromlanak szétszerelhetőek és javíthatóak, míg amit most megveszek, ha bármi baja van szét sem szedhető javításra.

Egy 2016-os készülék 2022-ban még egyáltalán nem idejemúlt. Ez csak a fogyasztói társadalom státuszszimbóluma, hogy akkor vagyok menő, ha mindenből a legújabbat használom, és nagyképűen lenézem azokat, akik megbecsülik a régi készülékeiket.

2022. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!