Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Yetteles tarifákról?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
mekkora a tarifa?
2022. márc. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Mi a véleményetek az új Yetteles tarifákról?"

Neked mi?

2022. márc. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Rosszabbak mint a régi Telenoros tarifák voltak.
2022. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

miért nem írod le a tarifákat ?

hogy véleményt tudjunk róla mondani

2022. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fárasztó96 ***** válasza:
2019-ben váltottam még Telenorról Telekomra. Nem lett jobb vásár, mindkettö lehúzza az embert, de legalább egy hivókörzetben vannak a telefonszámok. Telenor/Yettel kicsit drágább volt már akkor is, bár feltöltőkártyásként kicsit több "ajánlatról" maradtam ki mint az előfizetök. Most szintén, de a netet megoldom máshogy, és semmivel sem drágább, mintha előfizetö lennék.
2022. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 nap korlátlan net 2000 forintért, eddigi legkorrektebb ajánlat. Független vagyok, így tudom milyen lehűzások mennek egy kis netért más szolgltatóknál.
2022. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az drága, a Tkom 3500.- korlátlan ideig 5GB, ez jobb másfél évig kitart.
2022. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 egy napra sem lenne elég nekem 5 giga
2022. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# a motoron nem sok letoltes van, otthon meg van wifi.
2022. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 A régi adatcsomag is megmaradt ilyen korrekt nincs sehol, szerecse, hogy független vagyok.

2000 forint havonta. Adnak egy gigát és korlátlan social app a videók is, csak ami külső hivatkozásra pl. YouTube az húzza az adatforgalmat. Tehát a social appok: Messenger, Facebook, Twitter, Instagram...


A mentés és a feltöltés természetesen az adatforgalmat használja.


Egyébként nem verik nagy dobra hogy az élők, videók sem eszik az adatot, pedig a korlátlan szónak ez lenne az értelme. Nem mindig volt így, csak a képekre vonatkozott. A változást viszont nem verték nagy dobra.

2022. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!