Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb kezelőfelület...

Melyik a legjobb kezelőfelület Android op. rendszerű okostelefonokhoz, és miért éppen azt tartod a legjobbnak, miben jobb a többinél?

Figyelt kérdés

2022. márc. 11. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az Emui illetve a samsung ui-ja tetszett. De a stock droid se rossz nova launcherrel
2022. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha home screen alkalmazásra agondolsz akkor Nova Launcher Prime / Lawnchair 2.

Igazából maximális testreszabhatóságot nyújt mindkettő, csak a Lawnchair ingyenes.


Ha kezelőfelület alatt a gyári firmware-t érted, akkor a stock android és a régi OxygenOS mindent ver, a Samsung felülete elmegy kategória, a többi amit láttam (Xiaomi, sony) nekem nem tetszett.

2022. márc. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nova launcher prime
2022. márc. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
#2 Azért a Sony kezelőfelülete nem rossz.
2022. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A samsungé a legjobb, szerintem.
2022. márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a samsung One UI kezelőfelülete a legjobb. Ha jobban beleásod magad a rendszerbe, találhatsz olyan dolgokat, amik miatt lehet azt érezni, ez a legjobb, pl.:


Samsung Notes szinkronizálható PC-n

Samsung Internet funkciógazdag és szinkronizálható PC-vel

Modern felület

nincs reklám

samsungos eszközöket jobban lehet benne kezelni (Galaxy Watch, Galaxy earbuds)

funkciógazdag a kezelőfelület (Bixby, samsung pay, samsung pass)

2022. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
+1 Lawnchair-re
2022. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Trebuchet LineageOs-en fapad, de stabil. Az Evie addig tökéletes volt, amig meg nem lett a nyilt forráskódú Lawnchair. Nem akar többnek tűnni, nincs reklám, stabil, testreszabható, dark, modern, és erőforrásgazdaságos.., ha létezik ilyen szó.
2022. ápr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem votl telefonom mi az eltérés ?? egy ideije miui van nekem az is jó, tulajdonképpen rányomok mi induljon el és elindul, minden telefonon ugyanúgy
2022. ápr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én lean launchert használok most de imádom a nova launchert ájánlom neked
2022. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!