Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone lekésett adategyeztet...

Vodafone lekésett adategyeztetés után mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nagyszülők elfelejtettek szólni és most derült ki, hogy még December végén járt le az egyik telefonszámuk... 70-es.


A vodát próbáltam hívni de gondolom azért nem veszik fel mert hétvége van.

Be kell menni személyesen? Vinni kell a SIm kártyát is?

Amúgy meg a fasz kivan ezzel az egész szarral, felesleges hülyeség.


2022. márc. 12. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Új telefonszám igénylése.
2022. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Be kell menni, aztán kiderül tudják-e aktiválni... December vége az nem ma volt. Egyébként magára vessen, aki lekési, mert direkt küldenek SMS-t is róla meg minden.
2022. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Próbáld már meg egy 80+ éves embernek elmagyarázni, hogy ne felejtse el évente egyszer. Véletlenül kitörölte az sms-t.
2022. márc. 12. 20:01
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell elfelejteni, folyamatosan jön az SMS, ameddig meg nem csinálja. Nem törölni kell az SMS-eket, hanem elolvasni.
2022. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na ne mondd. :D Ezt én is tudom 26 évesen.
2022. márc. 12. 20:07
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

4


Majd kíváncsi leszek 80+osan hogy fogod kezelni az akkori technikát. Mert hogy arra sem fogsz emlékezni, hogy lehúztad-e magad után a Wc-t, abban biztos vagyok.

2022. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 Véleményed szerint akkor mit kellett volna tennie?
2022. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

"még December végén járt le"

Arra igyatok hideg vizet...

Törölték az előfizetést.


Én úgy oldottam meg fateromnál, hogy az én nevem van a kárty és én intézem az egyeztetést.

2022. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

7


Neki semmit, a kérdező inkább a ludas.


Apám is lassan 80 éves, én észben tartom hogy évente 1x adategyeztetés van. Ha apámon múlna akkor már kb. 10 éve nem élne a telefonszáma :D

2022. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Mi is így jártunk, be is korlátozták 86 éves apukám telefonját emiatt. Én felhívtam őket, fél óra volt mire kapcsoltak egy ügyintézőt, egyeztették apámmal az adatokat és visszakapcsolták. Én a vodafone honlapján szerettem volna megcsinálni, de a régi könyvecske személyi igazolványát nem engedte a rendszer beírni. Személyesen elmentem a vodafoneba meghatalmazással, 1,5 órát vártam, mire benyögte az ügyintéző hogy hát ezt nem lehet meghatalmazással elintézni... Ezt azért írtam le, hogy egy felesleges kört megspóroljak neked.
2022. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!