Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lenne, hogy az iphoneom (...

Az lenne, hogy az iphoneom ( 11 pro) akku állapota eddig 88%-on volt, de ma megneztem es 91%-on van. Letezik olyan hogy felfele megy?

Figyelt kérdés
Koszonom elore is

2022. márc. 13. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az érték csak egy becslés, ami használattól, töltöttségtől de még a külső hőmérséklettől is függ...nem szabad komolyan venni.
2022. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Tapasztaltam én is.

1-esnél jobban nem nagyon lehet összefoglalni!

Talán annyit fznék hozzá, hogy amikor már nagyon kicsi ez az érték, akkor azért már komolyan kell venni. De észre fogod venni más jelekből is hogy megdöglött az akkumulátor.

2022. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ez a 91% meg tokeletes, nem? meg a 88 is jo, akkor nem kell vele semmit kezdenem!?
2022. márc. 13. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
3% nem számít. Egy 10%-os romlást már pontosan kijelez, mint nálad is. Azt vedd figyelembe, 3% amúgy sem számottevő, ellenben 10 már igen, amit a telefonod sem számolt el.
2022. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
52%
Szex kategória, hogy jön ide?
2022. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!