Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G...

A Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G jó telefon?

Figyelt kérdés

Hogyan sikerült elődjeihez képest a Snapdragon 695 tényleg olyan erős proci? Mivel a Sony Xperia III 10-be. SD 690 van és az nem egy erő gép. Még egy Xiaomi mi 10T lite vagy még egy Galaxy A52 4G-hez sem ér fel az a telefon.

Gondolom ez sem sokkal gyorsabb! Az is igaz, hogy valóban kijavították a kamerát és mostmár sokkal jobb kamera lesz ebben mint a Poco F3/F4 vagy X3/X4-be van?

Akadni nem fog sehol. Sőt jó gyors lesz általában a telefon mindenhol? A játékokat elviszi full grafikan akár 120+ fps-el?



2022. márc. 13. 21:26
 1/4 A kérdező kommentje:
A 4G modell azzal a Helio procival nem is kérdés, hogy nem érne meg még 100 ezerért sem. Hisz az a proci elvileg jó 12%-al gyengébb az SD 690-nél is. Tehát egy Sony Xperia III 10 is megveri. És 140 ezer forint az az ár egyenesen szánalmas!
2022. márc. 13. 21:30
 2/4 FreeGamer válasza:
13%
szerintem ott kezdődik a baj hogy xiaomit veszel én tapasztalataim szerint csak a samsung és az iphone megbízható!!!!!!:)
2022. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Note 10 Pro jelenleg sokkal jobban megéri. Hardveresen nem sok különbség van, ahogy kamerákban sem. Ez az ár pedig egyenesen vicc érte. Esetleg ha néhány hónap múlva beesik az ára, akkor talán megéri majd.
2022. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Xiaomi redmi Note 10 Pro nem éri meg. Mert azért az árért vesz az ember Xiaomi Poco F3 vagy Poco X3-mat. És ezek a Note 10 Protol biztos, hogy sokkal jobbak mindenben. Igen szerintem is talán a Note 11 Pro is Max 100-ért éri majd még.
2022. márc. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!