Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 kamerája ennyire...

IPhone 13 kamerája ennyire rossz napos időben?

Figyelt kérdés

Újan vásárolt iPhone 13 lencséje nagyon dúrván töri a fényt. Tudom hogy ez egy természetes dolog (egy bizonyos szintig), de ez már rendesen csúnyának mondható. Elfogadhatatlan egy majdnem 1000 eurós telefonnál.


[link]

[link]


Akkor jelentkezik a probléma ha egy bizonyos szögből süt rá a nap, de ennyire durva nem szabadna legyen szerintem. Egy alsókategóriás android telefonnal is ugyan ezt a szöget leteszteltem, de a végeredmény nem ilyen csúnya, sőt alig látszik egy apró csík rajta.


Már tapasztaltatok hasonlót? Hibás lenne a lencse?



2022. márc. 15. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez nem hátrány hanem előny. Teljesen laikus vagy ugye?
2022. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez ha szerinted előny akkor sajnállak. Mint mondtam, teljesen tisztában vagyok, hogy ez természetes dolog, de akkor sem ekkora és ilyen csúnya mértékben főleg hogy 4x olyan olcsó telefonnal leteszteltem és ott nem ilyen "ocsmány" a végeredmény.
2022. márc. 15. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen az olcsó telefon nem tud olyan alacsony rekeszértéket. Két mozdulattal át tudod állítani.
2022. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit vártál? Meleg hógolyót? Nappal szembe fotózva még egy tükrös gép is megküzd. A MILC gépemen is van ennyi vignetta...

Egy kevésbé megvilágított szobában a kamerába sütő erős fény sajnos ilyen... te is hunyorognál nem?

Amúgy a lencse nincs összetapogatva?

2022. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amm te megtörölted azt a lencsét? Mert sztem látom rajta az ujjlenyomatod.

Az olcsó kamerának kicsi szenzora és lencséje van és nem nagyon tud megtörni rajta így a fény, ez minden normális kameránál jelen van, figyelni kell rá ennyi.

2022. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
szerintem csak te nem tudsz fotozni
2022. márc. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!